i7 8750H undervolt yapmak

Ludovico

Centipat
Şu videodaki işlemleri yapmak istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu işlemcinin ne kadar sıkıntılı bir işlemci olduğunu bilmeyen yoktur herhalde. Laptop kullanıcısıyım. Gayet kolay ve etkili bir işlem gibi geldi bana. Ve biraz araştırdığımda zarardan çok yararının olduğunu gözlemledim. Sıcaklıkları gerçektem çok sinirimi bozuyor, bu işlemden sonra bir sıkıntı olmaz değil mi? Bir de nasıl eski haline döndürebilirim ve videodaki kadar düşürmeme gerek var mı? Yanıtlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben buradaki ayarları kullanıyorum. Kendine göre biraz değiştirip kullanabilirsin. En fazla mavi ekran yersin düzeltirsin ayarı. Voltajı arttırmakta risk var.

Ben buradaki ayarları kullanıyorum. Kendine göre biraz değiştirip kullanabilirsin. En fazla mavi ekran yersin düzeltirsin ayarı. Voltajı arttırmakta risk var.
Benim attığım videoda bu işlemlere hiç girmeden direk ghz yi ayarlıyor. Bu işlemlere gerek var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı