i7-8750H ve GTX 1060 CS:GO 150-180 FPS normal mi?

Musa B.

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Bende i7-8750H olan GTX 1060 bilgisayar var ve ben CS:GO her şey en düşükte 150-180 FPS arası alıyorum sizce normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende i7-8750H olan GTX 1060 bilgisayar var ve ben CS:GO her şey en düşükte 150-180 FPS arası alıyorum sizce normal mi?
Gayet normal, dediğim gibi ekran kartı gereksiz güç kullanımından kaçınıyor kısacası zorlanmıyor bile cs goda. İsterseniz bir kaç ayarla 300 fps alırsınız ama gerek yok. Standart 60hz monitör sonuçta. 60fpsin üstünü anlayamazsınız.

120 Hz Mat Led Ekran var bende? Ayrıca AC:Unity gibi oyunlarda medium ayarda 60 FPS alıyorum.

120 Hz Mat Led Ekran var bende? Ayrıca AC:Unity gibi oyunlarda medium ayarda 60 FPS alıyorum.

AC Unityde mediumda 60fps alman biraz garip. MSI Afterburner indirip ayarlarını uygula (technopat youtube kanalında ayarının nasıl yapılacağı var) ve o değerleri bizimle paylaşır mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
AC Unityde mediumda 60fps alman biraz garip. MSI Afterburner indirip ayarlarını uygula (technopat youtube kanalında ayarının nasıl yapılacağı var) ve o değerleri bizimle paylaşır mısın?

Aslında var ama GeForce Experience programından yapılıyor galiba o ayarlar. O kadar kurcalamadım. GTX 1050 sahibiyim CS’de direk 300fps veriyor. Otomatik yapılandırıyor diye biliyorum NVIDIA ayarları.
Buyrun, ayarlar medium´da ve on/off seçenekli şeyler "off" durumunda, FXXA kapalı.
Assassin's Creed® Unity2018-8-25-19-20-8.jpg

Buyrun, ayarlar medium´da ve on/off seçenekli şeyler "off" durumunda, FXXA kapalı.
Eki Görüntüle 325938
High ayarlarına alır mısınız? Şuanda %86 kullanıyor. Büyük ihtimalle high ayarlarında %100 kullanacak ve yine 60-65 fps alacaksınız.
Eki Görüntüle 325938
Bu arada keşke cpu kullanımı ve sıcaklığını da açsaydınız msi afterburnerde.

High ayarlarına alır mısınız? Şuanda %86 kullanıyor. Büyük ihtimalle high ayarlarında %100 kullanacak ve yine 60-65 fps alacaksınız.

Bu arada keşke cpu kullanımı ve sıcaklığını da açsaydınız msi afterburnerde.
High alınca 50-55 FPS ve drop yiyorum, hiçbir şekilde oynayamıyorum.

Normal değil bundan konu açtım ama kimse yardımcı olamadı. BIOS güncel mi onu öğrenmek istiyorum ama BIOS linki vs yok sitede.
Bilgisayarın markası Monster mi? Eğer Monster ise aldığın yere götür ve şikayetlerini bildir. 1060 ile o oyunu highda oynayamaman çok saçma. Sakın iso ile windows attırayım deme. Attıkları imaj aşırı kötü. Sormayı unuttum Windowsu orjinal yüklediğin değil mi?

Geri
Yukarı