i7 8750H ve i7 7700HQ İşlemci Farkı

Batarya performansi bekleyenler dışında herkese öneririm. Pil 1.5 saat anca gidiyor. Oyun oynarken pil azalmasıda gözlemliyorum. Pil ömrü MSİ Ge63 7RE-RF kullanan arkadaşlarda bahsederse belki benim cihazda problem vardır. Yalnız ses konusu biraz sıkıntılı. Özelliklerde Nahimic 3 görünüyor. Driver ve utility arasında yok. Yeni model daha sonra yayınlıcaklar sanırım. Performansı 10 numara her oyunun üstesinden gelir. Isınma sorunuda yok.

Zahmet olmazsa gelen çantayı da çekebilir misin

Şuan evde değilim. Ama gelen çanta aynısı. Hafif bol gözü var.

IMG_1023.JPG

Son düzenleme:
Bugün sipariş verdim. Yarın elime geçicek sorusu olan olursa bilgi veririm. GP63 8RE LEOPARD modelini aldım.

Modelden memnun musunuz? Isı bakımından nasıl? Pili güçlü mü ve 12 taksite mi aldınız?

Bilgisayardan ben memnunum. Konuyu başından takip ederseniz sorulara cevap bulursunuz. Kredi kartına 9 taksite aldım. Bende şaşırmıştım. 12 taksitde fiyat değişiyordu. O bilgisayara özel sanırım.
@EasyPeasy

Acaba fan sesinin ne kadar yükseklikte olduğunu söyleyebilir misin? Telefondan desibel programı indirip, fan çıkışının yakınında tutup değeri söyleyebilir misiniz?

Bilgisayar comfor modunda iken,
Youtube açık auto :
IMG_1052.JPG

IMG_1053.JPG

Turbo mode :
IMG_1054.JPG

2 saatlik oyunun ardından(Fan yanından yazdığını geç gördüm. Kusura bakma.)
Auto mode:
IMG_1050.JPG

Turbo mode:
IMG_1051.JPG

Turbo modu hafif rahatsızlık veriyor. Ama siz istemediğiniz sürece öyle çalışmıyor. Genel anlamda sessiz bir bilgisayar memnunum.

MSİ supporttan aldığım yeni nesil bilgisayarlardaki wallpaper benim gibi orjinal sevenlere ,
Eki Görüntüle 295771
Hocam merhabalar sizle aynı zamanda nerdeyse aynı ayarda bilgisayar almışız. Bende gs63 8re aldım. Bu ses problemi bendede var. Bir türlü düzeltemedim. 2 kere format attım. Yüksek ses çıkmıyor bilgisayardan. Realtek driveri kurulu. Microsoft store'dan nahimic 3 'de indirdim. Ama hala ses seviyesi düşük. Bunun sebebi ne olabilir ? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok ama çok sevinirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı