i7 920 GTX 1060 sistemde düşük FPS

mert8872

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. EX58udr anakart, i7 920 işlemci, 8 GB RAM DDR 3, GTX 1060 6 GB.

Sistem bu şekilde. oyunlarda düşük FPS alıyorum. RAM ve işlemciyi yükseltsem FPS artışı sağlar mı?

Sistem bu şekilde. Oyunlarda düşük FPS alıyorum. RAM ve işlemciyi yükseltsem FPS artışı sağlar mı?

Bana kalsa DDR4 anakart daha iyi bir işlemci ve 16 GB RAM koyardım yanına ayrıca ekran kartı tam beslenemiyor yani darboğaz var sistemde FPS'in düşük olması normal.

Sistem bu şekilde. Oyunlarda düşük FPS alıyorum. RAM ve işlemciyi yükseltsem FPS artışı sağlar mı?

i7 920 işlemciye GTX 1060 gibi bir kart alırken hiç sormadınız mı acaba besler mi diye :)

Bana kalsa DDR4 anakart daha iyi bir işlemci ve 16 GB RAM koyardım yanına ayrıca ekran kartı tam beslenemiyor yani darboğaz var sistemde FPS'in düşük olması normal.
teşekkür ederim anakart işlemci ram değiştiricem peki önerebileceğiniz uygun fiyatlı 1060 ı besleyebilecek bir işlemci önerebilirmisiniz

i7 920 işlemciye GTX 1060 gibi bir kart alırken hiç sormadınız mı acaba besler mi diye :)
arkaşım verdi kasayı al oyna yükseltirsin diye bende çok bakmadım ne değildir vs

Teşekkür ederim anakart işlemci RAM değiştireceğim peki önerebileceğiniz uygun fiyatlı 1060'ı besleyebilecek bir işlemci önerebilir misiniz?

Arkaşım verdi kasayı al oyna yükseltirsin diye bende çok bakmadım ne değildir vs.

Biraz araştırdım destekliyorsa i5 8400 olabilirmiş.(emin değilim)

Yeni konular

Geri
Yukarı