i7 9700 GTX 1660 Sistem PUBG'de Düşük FPS

Yi_gido

Picopat
Daha fazla  
Merhaba dün yeni ekran kartı aldım PUBG oynamak istedim ama olmasi gerekenden düşük FPS aldigimi fark ettim. Sebebi nedir? İşlemcim i7 9700. Ekran kartı GTX 1660 Super. RAM 2X 2666MHz 8 GB. Tüm sürücülerim güncel.

Dosya Ekleri

• IMG20230204123845.jpg
    IMG20230204123845.jpg
    355,6 KB · Görüntüleme: 44
Merhaba dün yeni ekran kartı aldım PUBG oynamak istedim ama olmasi gerekenden düşük FPS aldigimi fark ettim. Sebebi nedir? İşlemcim i7 9700. ekran kartı GTX 1660 Super. RAM 2X 2666MHz 8 GB. Tüm sürücülerim güncel.

Aşırı derecede darboğaz var. Sebebini anlayamadım. İşlemci ve ekran kartında sorun yok. Uyumlu parçalar. Anakarttan olabilir dereceler biraz fazla. Veya format deneyebilirsiniz.

Diğer oyunlarda da böyle mi?

En son atmadım hiç atmadım.

Buradan indirebilirsiniz.

Ne yalan söyleyeyim hiç atasım yok zaten internetim yavaş tüm oyunlarım gider PUBG oynamasam bir şey olmaz herhalde 😅 başka bir yöntem varsa onu yapabilirim

Başka bir yöntem BIOS güncel mi?

Ne yalan söyleyeyim hiç atasım yok zaten internetim yavaş tüm oyunlarım gider PUBG oynamasam bir şey olmaz herhalde 😅 başka bir yöntem varsa onu yapabilirim.

PUBG'nin dosyalarını doğrulamayı deneyin bir de.
Sorun oyunla alakalı. Bilgisayarlık bir şey yok.

Son düzenleme:

Dogruladim ama olmadi BIOS güncellemedim sıkıntı çıkarabiliyormuş.

Oyun ekran kartımı kullanmıyor inadına onu nasıl zorlayabilirim kullanmadı için.

Son düzenleme:
Dogruladim ama olmadi BIOS güncellemedim sıkıntı çıkarabiliyormuş.

Oyun ekran kartımı kullanmıyor inadına onu nasıl zorlayabilirim kullanmadı için.

Bende anlamadım. PUBG desteğe yaz istersen. Bende böyle böyle diğer oyunlarda sorun yok sadece sizin oyununuzda var diye.

Bir de monitör kablosu anakartamı bağlı yoksa ekran kartınamı.

Geri
Yukarı