i7-9700F RTX 2060 sistem toplama

Bir tane sitede girip bakıyorduk arkadaş bakmıştı. Yoksa AMD düşüyordum kesinlikle.

Acaba hata mı yaptım ? siparişi verdim bilmiyorum.

Yabancı bir sitedeydi.
Yanlız attığın sitede zaten işlemcin ekran kartına göre çok güçlü, ekran kartı bu işlemci için yüzde 50 zayıf kalmış diyor 😀
Bütçeyi anakarttan kısıp, ekran kartına vermeyi düşündüm. Mühendis arkadaşım dediki sakın öyle bir şey yapma anakartı da iyi al şimdilik 2060 yeter sonra 2080 yaparsın zaten dedi. Bilgisayar mühendisi.

Bilmiyorum iptal mi etsem? Kafam aşırı karışık.
Ya bu kaçıncı bilgisayar mühendisi vakası. Bu şekilde yüksek fiyata zayıf bileşenler ole toplanmış en az 5-6 tane bilgisayar mühendisi bilgisayarı görmüşlüğüm var. Neden ısrarla böyle bilgisayarlar topluyorlar inan anlamıyorum 😀
Bütçeyi anakarttan kısıp, ekran kartına vermeyi düşündüm. Mühendis arkadaşım dediki sakın öyle bir şey yapma anakartı da iyi al şimdilik 2060 yeter sonra 2080 yaparsın zaten dedi. Bilgisayar mühendisi.

Ya bu kaçıncı bilgisayar mühendisi vakası. Bu şekilde yüksek fiyata zayıf bileşenler ile toplanmış en az 5-6 tane bilgisayar mühendisi bilgisayarı görmüşlüğüm var. Neden ısrarla böyle bilgisayarlar topluyorlar inan anlamıyorum 😀

Bütçeyi anakarttan kısıp, ekran kartına vermeyi düşündüm. Mühendis arkadaşım dediki sakın öyle bir şey yapma anakartı da iyi al şimdilik 2060 yeter sonra 2080 yaparsın zaten dedi. Bilgisayar mühendisi

Böyle siteler pek güvenilir değil. Kaldı ki siz zaten sitedeki verileri yanlış anlamışsınız. Ryzen 5 3600 ve RTX 2070 super koysan bile %2 darboğaz olduğu çıkıyor ki o da normaldir. Ryzen 7 3700x koyunca işlemcin ekran kartına göre çok güçlü diyor. O darboğaz değil.
Anakartın uzun ömürlü ve iyi olsun istiyorsan Ryzen 3600 ve RTX 2070 super ve İyi bir x570 anakartla bütçen dahilinde bir sistem kurabilirsin. Siparişini iptal etmeyi düşunürsen yardımcı oluruz ki tekrar söylüyorum bence acilen iptal et

Yeni konular

Geri
Yukarı