i7 9700K için sıvı soğutma önerisi

Merhaba iyi forumlar ben i7 9700K işlemci almayı düşünüyorum. Soket Yapısı 1151P olarak gözüküyor incehesap.com'da. Asıl soruma gelecek olursak eğer internet üzerinden araştırdığıma göre 1151p soket yapısına uygun sıvı soğutma sistemi nasıl bulurum veya 1150 veya 1151 soket yapısına uygun sıvı soğutma sistemi alıp taksam sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle ben olsam kaliteli bir hava soğutma tercih ederdim bunu belirteyim. Bunu önerebilirim, boyu 163 mm'dir kasanıza uyumluluğunu kontrol etmeniz iyi olur: be quiet! Dark Rock Pro 4 İşlemci soğutucu BK022 İşlemci Fanı - Nanokatalog

Aerocool P7-L240 Intel ve AMD Uyumlu 240mm Radyatör RGB Sıvı Soğutma Sistemi

Sıvı soğutma olsun mutlaka derseniz de bence bu olabilir. Aşağıdaki incelemelerden diğer soğutucularla olan performans karşılaştırmasına bakabilirsiniz.

Aerocool Project 7 P7-L240

Aerocool P7-L240 All-in-One Review

Aerocool P7-L240 Liquid Cooler Review | KitGuru - Part 5

AeroCool P7-L240 RGB CPU Liquid Cooler Review
Şu anda tercihim bu eğer biraz daha bütçe ayırabilirsem Hydro serisi h100i alabilirim teşekkür ederim
Ben sinerjiden aldım yeni, fiyatı 575TL.
Anladım onu da değerlendireceğim teşekkür ederim
Anakart için bunu düşünüyorum sizce uygun mudur veya önereceğiniz bir anakart var mı i7 9700k için Asus Rog Strix Z390-H Gaming Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4266MHz (O.C.) HDMI DP Gaming (Oyuncu) Anakart incehesap.com

Verdiğin linkte tıkladım 7107TL dedi anında kapattım :D
Ben sinerjiden aldım yeni, fiyatı 575TL.
Ben nanakatolog'un son stoğuna denk gelmiştim, o yüzden 394TL gibi bir fiyat vardı kargo dahil 403TL'ye gelmişti. Çok iyi fiyata almışım açıkçası. :D
Şu anda tercihim bu eğer biraz daha bütçe ayırabilirsem Hydro serisi h100i alabilirim teşekkür ederim

Anladım onu da değerlendireceğim teşekkür ederim
Anakart için bunu düşünüyorum sizce uygun mudur veya önereceğiniz bir anakart var mı i7 9700k için Asus Rog Strix Z390-H Gaming Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4266MHz (O.C.) HDMI DP Gaming (Oyuncu) Anakart incehesap.com
Msi MAG Z390 Tomahawk Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart bu söylediğinden daha ucuz ve daha profesyonel duruyor, buna bir bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı