i7 6700k İşlemci için Sıvı Soğutma Önerisi

Kadir Boğa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda bir sistem toplamayı planlıyorum. Ama hala sıvı soğutma hakkında kararsızım. Silverstone tundra tdo2-e almayı düşündüm ama çok stok sıkıntısı çekiyor. Kredi kartım da olmadığı için sitelerden sipariş veremiyorum. Bu yüzden ondan vazgeçtim. Nepton 120XL almayı düşündüm ama oda 9000 TL'lik sistem toplamada kullanılmış yani çok üst seviye sistem için. Onu alabilirim sizin önerileriniz neler. Yüksek performanslı, sessiz ve sızıntı tehlikesi olsun istemiyorum. Bütçem 500 TL'ye kadar çıkabilir.
Sistemim şu şekilde:

İntel core i7 6700k işlemci
Msi z170a Gaming m5 anakart
Msi GTX 1060 Gaming X 6G ekran kartı
Kingston hyperx fury black 16 GB 2400 MHz RAM'ler
Samsung 850 evo 240 GB SSD
Seagate Barracuda 1 TB HDD 7200rpm
Corsair spec alpha kasa
Corsair VS650w güç kaynağı

Evet arkadaşlar sistem bu şekilde. Bu sistemi hiç kasmadan soğutabilecek sıvı soğutma istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.:):)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda bir sistem toplamayı planlıyorum. Ama hala sıvı soğutma hakkında kararsızım. Silverstone tundra tdo2-e almayı düşündüm ama çok stok sıkıntısı çekiyor. Kredi kartım da olmadığı için sitelerden sipariş veremiyorum. Bu yüzden ondan vazgeçtim. Nepton 120XL almayı düşündüm ama oda 9000 TL'lik sistem toplamada kullanılmış yani çok üst seviye sistem için. Onu alabilirim sizin önerileriniz neler. Yüksek performanslı, sessiz ve sızıntı tehlikesi olsun istemiyorum. Bütçem 500 TL'ye kadar çıkabilir.
Sistemim şu şekilde:

İntel core i7 6700k işlemci
Msi z170a Gaming m5 anakart
Msi GTX 1060 Gaming X 6G ekran kartı
Kingston hyperx fury black 16 GB 2400 MHz RAM'ler
Samsung 850 evo 240 GB SSD
Seagate Barracuda 1 TB HDD 7200rpm
Corsair spec alpha kasa
Corsair VS650w güç kaynağı

Evet arkadaşlar sistem bu şekilde. Bu sistemi hiç kasmadan soğutabilecek sıvı soğutma istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.:):)
Akasa Venom A20, Silverstone Tundra TD02-Lite, Deep Cool Captain240, Deep Cool Maelstorm 240T....

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı