i7-9700K Sistem Kilitlenip Tepki Vermiyor

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaslar merhaba, sistemim yeni ve her ayin 1 gunu ilginc bir sekilde ozellikle de Chrome'da Twitch izlerken donuyor, kitleniyor, tepki de vermiyor. Memtest ile RAM kontrolu yaptim ,bir sorunum yokmus.

Sistem:
  • i7 9700K,
  • 2080S,
  • 16 GB,
  • 750W,
  • Z390P.
OCCT ile 5 dakika GPU testi de yaptim, sorun cikmadi. Acaba tarayici kaynakli mi bir sorun var? Oyunlarda vs. hiç yapmiyor cunku? Sistemde ayrica 970 EVO bulunuyor. SSD'lerin de boyle seyler yaptigini duydum. Servise vermeme gerek var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka Browser kullanıp deneyin. Verilerinizi Chrome'dan Edge'e direkt aktarabildiğiniz için Edge geçip deneyin derim. SSD'den Samsung Magician yazılımında sağlığı kaç? Bir de Crystal Disk Mark ile SSD performans testi yapabilirsiniz.

1 ayda istersen opera Gx dene fakat bana genelde kitlenmeyi ramler yapacağından ram geliyor belki uçları oksitlenmiş olabilir.
Sistem yeni hocam oksitlenme icin erken degil mi?
Başka Browser kullanıp deneyin. Verilerinizi Chrome'dan Edge'e direkt aktarabildiğiniz için Edge geçip deneyin derim. SSD'den Samsung Magician yazılımında sağlığı kaç? Bir de Crystal Disk Mark ile SSD performans testi yapabilirsiniz.
Saglik %100,Crystal yazilimindan baktigimda da sorun yok,gercekten ilginc bir durum ya.

Geri
Yukarı