i7 9700K sistem oyunlarda düşük FPS veriyor

404gta

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 9700k
rx 6600 xt
Arkadaşlar merhaba. 1 haftadır konu açmak istemiyordum, uğraştım durdum ama olmuyor. i7 9700K, RX 6600 sistemim var. CS'de 150 250FPS alıyorum. Testlerde benim sistem 600 700FPS alırken neden benim aldığım düşük? Tüm FPS ayarlarını yaptım ama olmuyor. İşlemcim %100 kullanıp FPS'i uçurmuyor. Yardımcı olur musunuz? Sistemi yeni sıfırladım.

Bilgisayarıma zarar vermez değil mi? Hİç duymamıştım çünkü
Yok be vermez. Zaten Türkiye'de bir ben ilgileniyorum bu vakalarla bilen yok. Dilersen beni araştırabilirsin için sinmiyorsa. Profilim açık Technopat'ta.

Bu arada o FPS arttıran şeyleri (!) denediniz mi? İnternette gezinen salak eseri şeyleri. Denediyseniz hepsini geri alın bir işe yaramaz. Hem benim düzeltmek istediklerimi daha çok bozuyor elalemin cahil üretimi bilgileri.

Yok be vermez. Zaten Türkiye'de bir ben ilgileniyorum bu vakalarla bilen yok. Dilersen beni araştırabilirsin için sinmiyorsa. Profilim açık Technopat'ta.

Bu arada o FPS arttıran şeyleri (!) denediniz mi? İnternette gezinen salak eseri şeyleri. Denediyseniz hepsini geri alın bir işe yaramaz. Hem benim düzeltmek istediklerimi daha çok bozuyor elalemin cahil üretimi bilgileri.
NVIDIA ayarları gibi bişeyleri diyorsanız hayır, sadece oyun içi ayarları değiştirdim. Ama throttlestop u deneyeceğim şimdi

Limits sekmesi boş
Tamam boş olabilir. Açıp içini temizleyip oyuna girdiniz mi? Bu arada içi hali hazırda boş da olabilir ilk başta.

Eğer dediğimi harfiyen yapmanıza rağmense farklı şeylere bakarız.

Bu arada oyundayken arkada kalacak ThrottleStop.

Tamam boş olabilir. Açıp içini temizleyip oyuna girdiniz mi? Bu arada içi hali hazırda boş da olabilir ilk başta.

Eğer dediğimi harfiyen yapmanıza rağmense farklı şeylere bakarız.

Bu arada oyundayken arkada kalacak ThrottleStop.
Hayır, deniyorum o zaman şimdi. Sonuçları paylaşırım

Bi fark yok. Bannerlord'da daha iyiydi ama Ready or Not öncekinden daha kötüydü. Benle alakalı ya da RoN ile alakalı bişey olabilir o yüzden üstüne çok gitmeyeceğim ama fark göremedim ben.

Son düzenleme:
Hayır, deniyorum o zaman şimdi. Sonuçları paylaşırım

Bir fark yok. Bannerlord'da daha iyiydi ama Ready or Not öncekinden daha kötüydü. Benimle alakalı ya da ron ile alakalı bir şey olabilir o yüzden üstüne çok gitmeyeceğim ama fark göremedim ben.

Ben sorunu arka planda çalışan uygulamaları başlangıçta durdurarak çözdüm. Arkada öncelikli oldukları için oyun içinde tam performans alamıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı