i7 9700K sistem Windows 11 kaldırır mı?

Tabii ki de kaldırır. Şu an Windows 11 sorunlu bir işletim sistemi sürekli Masaüstü yenileniyor vs falan ama pek problem açmıyor bana. Windows 11'den yazıyorum zaten. Insider'a kayıt olup geçmenizi öneririm.

Niye kaldırmasın çok güzel kaldırır. İşlemciniz desteklenen işlemciler listesinde, ekran kartınız da öyle. RAM'iniz oldukça yeterli. SSD kapasitesiniz güzel.
Tabii ki de kaldırır. Şu an Windows 11 sorunlu bir işletim sistemi sürekli Masaüstü yenileniyor vs falan ama pek problem açmıyor bana. Windows 11'den yazıyorum zaten. Insider'a kayıt olup geçmenizi öneririm.
Bende öyle bir sorun yok.

Kaldırır ama daha Windows 11 sorunlu daha beta gibi Windows 10'la devam edin bir süre daha.

Niye kaldırmasın çok güzel kaldırır. İşlemciniz desteklenen işlemciler listesinde, ekran kartınız da öyle. RAM'iniz oldukça yeterli. SSD kapasitesiniz güzel.

Bende öyle bir sorun yok.
Dostum fotoğraf, resim vb. taşırken masaüstüm çok gidip geldi. Emin ol sende yüksek boyutlu fotoğraf ve resim taşıyacağın zaman gidip gelecektir. Bunu şimdi farketmezsen illa ki farkedersin bir gün. Bana kalırsa Windows 11 bu yönden sorunlu ama diğer yönden bakarsak harika ve çok güzel bir işletim sistemi ben çok memnunum.

Geri
Yukarı