i7 9700K Tray işlemci alınır mı?

Fiyat uygunsa Kesinlikle alınabilir. Hepsiburada gibi bir site satıyor ve satıcıda hepsiburada farklı bir satıcıda değil sonuçta ve garantili bir üründür. Hepsiburada gibi bir site garantisiz ürün satamaz zaten . İsterse 10 kuruşluk bir ürün olsun tüketiciye en az 2 yıl garanti vermek zorunda kanunen.
Tray işlemci toplu alınmış küçük paketli işlemciler oluyor hepsiburada itopya teknobiyotik sinerji gibi sitelerde böyle işlemciler satabiliyor toplu alımda zaten içinde fan çıkmıyor değip sadece işlemci kısmını alıyor adamlar kargo ve vergiden yırtmak için heralde.

Fiyat uygunsa Kesinlikle alınabilir. Hepsiburada gibi bir site satıyor ve satıcıda hepsiburada farklı bir satıcıda değil sonuçta ve garantili bir üründür. Hepsiburada gibi bir site garantisiz ürün satamaz zaten . İsterse 10 kuruşluk bir ürün olsun tüketiciye en az 2 yıl garanti vermek zorunda kanunen.
Tray işlemci toplu alınmış küçük paketli işlemciler oluyor hepsiburada itopya teknobiyotik sinerji gibi sitelerde böyle işlemciler satabiliyor toplu alımda zaten içinde fan çıkmıyor değip sadece işlemci kısmını alıyor adamlar kargo ve vergiden yırtmak için heralde.

Mesaj geldi müşteri hizmetlerinden 2 yıl garantilidir diyor aldım bende ürün gelince bilgi veririm

Mesaj geldi müşteri hizmetlerinden 2 yıl garantilidir diyor aldım bende ürün gelince bilgi veririm
Ürün geldi ise bilgi verirseniz diğer üyelerde bilgilenmiş olur. Ürün nasıl geldi ?
Geldiyse sıkıntı yaşadınız mı ?
Paketleme nasıldı ?
Garantiye ait herhangi bir kağıt çıktı mı ?

Ürün geldi ise bilgi verirseniz diğer üyelerde bilgilenmiş olur. Ürün nasıl geldi?
Geldiyse sıkıntı yaşadınız mı?
Paketleme nasıldı?
Garantiye ait herhangi bir kağıt çıktı mı?

Hocam selamlar iş sebebiyle bakamadım kusura bakmayın.

Evet işlemci geldi kutusu yoktu tabii ama bu kadar da kötü paketlenebileceği aklıma gelmezdi :D
Adamlar 2700 liralık işlemciyi plastik naylon bir şeyin içine herhangi bir muhafaza olmadan koyup göndermişler. Koskoca Hepsiburada'ya yakıştıramadım. Plastik ambalajın yapışkanı işlemciye bulaşmıştı. İşlemciye zarar vermeden temizlemeye çalıştım taktım sorunsuz çalıştı.
Kutusuz olabilir tamam ama işlemci boyutunda şeffaf bir plastik kutucuğa koymak çok mu zor anlayamadım. Resmi ekledim.

Dosya Ekleri

• thumbnail_faf2ce35-83ee-46fc-8667-6c3659ee7ad7.jpg
    thumbnail_faf2ce35-83ee-46fc-8667-6c3659ee7ad7.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 878
Son düzenleyen: Moderatör:
tray ürünler de 2 yıl garantilidir, yanlış bilgi yaymayalım arkadaşlar. Intel bu işlemcileri PC üreticileri için tray olarak satıyor, 10'lu paketler halinde geliyor. Zaten normalinde de fan olmadığı için aradaki fiyat farkı cezbediyorsa garanti durumuna takılmadan alabilirsiniz beyler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı