i7 9700K ve RTX 2060 sistem toplama

SuperHero

Decapat
Satın aldığım parçalar;
  • ASUS ROG Z390 H anakart
  • Asos ROG STRIX RTX2060 OC
  • Samsung Evo 970 Plus (3500-3300)
  • Cooler Master master Liquid ML 240r
  • Corsair Spec 06 RGB

İşlemci olarak i7-9700K alacağım.
Fakat PSU, ekran kartını dikey olarak takmak için PCI Express X16 uzatma kablosu ve son olarak da yüksek performanslı termal macuna ihtiyacım var fakat bir türlü karar veremedim.
PSU yükte değilken sessiz çalışsın istiyorum ayrıca ASUS RGB header takacağım için 750W işimi görür diye düşünüyorum.

PCI Express X16 uzatma kablosunda ise 30-40 liralık modellerde yükteyken ısınma problemi olduğunu belirtmişler.
Bu sisteme yakışır öneriler istiyorum, şimdiden teşekkürler.

IMG_0253.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
S. A hocam. Pci Express x16 kablosu olarak hangi ürünü tercih ettin. Bende buna benzer Bi sistem kurdum. Kasam corsair carbide 275r aldım. Dik olarak konumlandırma zorundayım. Bunu aldım uzatm kablosu yorumunuz nedir?

S. A hocam. Pci Express x16 kablosu olarak hangi ürünü tercih ettin. Bende buna benzer Bi sistem kurdum. Kasam corsair carbide 275r aldım. Dik olarak konumlandırma zorundayım. Bunu aldım uzatm kablosu yorumunuz nedir?
Çok büyük hata yapmışsın iade edebiliyorsan et.

Thermaltake PCI-e X16 Riser Cable | ITOPYA bunu aldım hocam

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı