i7 9700K ve RTX 2060 tabanlı sistem alınır mı?

Aşağıda ROG Strix kart diyor kasada farklı kart takılı ve RGB Corsair RAM diyor o RAM'ler de kasada görünmüyor. Fotoğraf temsiliyse de bunu belirtmesi lazımdı.

Alınır ama neden sahibinden? Ayrıca neden GET değil?
Sahibinden diğer toplanmış sistemlerden daha ucuzdur çünkü. GET in anlamını bimiyorum dostum.
Gayet güzel sistem. Ama ödeme kısmında dikkatli olun.
Ne gibi bir sıkıntı çıkabilir ki?
Aşağıda ROG Strix kart diyor kasada farklı kart takılı ve RGB Corsair RAM diyor o RAM'ler de kasada görünmüyor. Fotoğraf temsiliyse de bunu belirtmesi lazımdı.
Orda yazılan parçaları alıp kendim birleştirsem fiyat artar mı? Artmaz ise kendim alıp montajlarım kafam rahat olur.

Ayrıca anakarttan pek anlamam nasıl iyi mi sizce?

Sahibinden diğer toplanmış sistemlerden daha ucuzdur çünkü. GET in anlamını bimiyorum dostum.

Orda yazılan parçaları alıp kendim birleştirsem fiyat artar mı? Artmaz ise kendim alıp montajlarım kafam rahat olur.

Ayrıca anakarttan pek anlamam nasıl iyi mi sizce?
GET dolandırıcılık önleme sistemidir. Para satıcıya ulaşmadan sahibinden üzerinde biraz bekler. Sahibinden bunun için satıcıdan ufak bir komisyon alır ama satıcı bu bedeli kullanıcıdan isteyebilir. 100 lira fazla olur belki ama paranız güvende olur. Sahibinden yani ikinci el olduğu için ucuz diyorsunuz ama adam ürün sıfır diyor. Kimse hayrına böyle bir şey yapmaz.

GET dolandırıcılık önleme sistemidir. Para satıcıya ulaşmadan sahibinden üzerinde biraz bekler. Sahibinden bunun için satıcıdan ufak bir komisyon alır ama satıcı bu bedeli kullanıcıdan isteyebilir. 100 lira fazla olur belki ama paranız güvende olur. Sahibinden yani ikinci el olduğu için ucuz diyorsunuz ama adam ürün sıfır diyor. Kimse hayrına böyle bir şey yapmaz.
Evet kendim toplayınca diskleri eklemeden bile 9000 lirayı aştı malesef.
Screenshot_20190923-224827.png

Önerebileceğiniz herhangi bir sistem var mı? Ekran kartının uçuk olmasına gerek yok.

Kurumsal bir firmadan alım yapmıyorsunuz. Senin benim gibi, piyasadan parça alıp toplayıp, üzerine "hizmet bedeli" koyan kişilerden ürün alıyorsun. O nedenle dikkat etmende fayda var. Örneğin, ürünlerin faturaları, kasanın içindeki ürünle faturadaki ürün aynı mı? vs.

Bunun dışında ürününü teslim almadan kesinlikle ödeme yapma.
Bunlar sadece tavsiyelerdir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı