i7 9700K ve RTX 2060 alınır mı?

Intel’de durum fiyat olarak ne bilmiyorum. Ama insanlar oldukça pahalı olduğunu söylüyor. Piyasaya göz atmanız lazım. Ve Vatan’dan almamanızı öneririm.
Ya ben şimdi benim babam eski kafali nasil ikna edicem bilmiyorum, Vatana gitmeye çok merakli diyorum pahali takmiyo. Şimdi ben internetten bi siteden toplasam butun parcalari hepsiyle birlikte Taksit yapabilir miyim?

Ayrıca şu an baktım Ryzen 2700X ile 9900K’nin arasında 1000-1100 TL gibi bir fark var. Sırf tekli çekirdekte birazcık daha iyi diye o kadar fiyat farkını göze almayın bence. Ayrıca Ryzen’da B450 bir anakart ile yine tasarruf edebilirsiniz. Eğer Intel takıntınız yoksa.

Ayrıca şu an baktım Ryzen 2700X ile 9900K’nin arasında 1000-1100 TL gibi bir fark var. Sırf tekli çekirdekte birazcık daha iyi diye o kadar fiyat farkını göze almayın bence. Ayrıca Ryzen’da B450 bir anakart ile yine tasarruf edebilirsiniz.
Valla beyin kalmadi ben de ya biri diyor 2700x biri diyo 9700K ben anlamiyorum ki. Benim ihtiyacim oyunlar da donmadan kasmadan temizce oynamak ultra ayarlarda. Ve surekli lol oynayan bir oyuncuyum, Ve bitane internete gittim Ryzen 2600X Ve GTX1050 Ti sistem. Lol oynadim cok iyidi 144 hz monitor de

Valla beyin kalmadi ben de ya biri diyor 2700x biri diyo 9700K ben anlamiyorum ki. Benim ihtiyacim oyunlar da donmadan kasmadan temizce oynamak ultra ayarlarda. Ve surekli lol oynayan bir oyuncuyum, Ve bitane internete gittim Ryzen 2600X Ve GTX1050 Ti sistem. Lol oynadim cok iyidi 144 hz monitor de
Yani genellikle mmo oynuyorsanız bu kadar üst seviye bir sisteme ihtiyacınız yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı