i7-9750H Forza Horizon 5 FPS düşmeden anlık donuyor

İşletim sistemi
Windows 11
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
Laptop
İşlemci
i7-9750H
Merhaba, videodaki gibi FPS fazla düşmeden drop giriyor. Gaza basıyorum azıcık hızlandıktan sonra donuyor 2 saniye sonra falan geri geliyor. Videoyu 720p 60 FPS NVIDIA Shadow Play'den çektim. Ve en son oyunu aylar önce açtım mediumdaydı 60 FPS falandı. Dün ya da 2 gün önce ilk defa açtım. Ayarları Low bile indirdim ama durum bu.
(İlk defa videolu atıyorum açılıyor mu video?)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcide limit varsa bakacağız, ona göre çözüm uygulayacagiz.
Benchmark testi yaptım PC Beklenildiği gibi performans veriyor yazdı. Sadece HDD biraz altta kalmış o kadar. Bu arada oyun HDD içinde. SSD 250 gb maalesef oraya taşıyamıyorum. Dediğiniz ThrottleStop programını indirdim. Dediğiniz TS BEnch bastım her 3 durumda ss aldım: (Yaparken,Yapmadan Önce,Bitince hepsinin altında yazıyor) Herhangi bir sıkıntı var mı? Yapmadan önce.pngYaparken.pngBitince.png

Bu arada bilgisayar laptop ve Maksimum Performans, Eğlence, Güç Tasarrufu, Sessiz modları var. Eğlence modunda İşlemciyi 87 dereceden üstüne cıkarmıyor. Maksimum Performans yapınca ise 100 dereceye kadar çıkarıyor o yüzden Eğlencede kullanıyorum. Bu program stres testi yaptı diye birşey olmaz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı