i7 9750H sistemde RDR2 açılmıyor

mr.kankilic27

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize merhaba, Dell G315 marka bir Gaming Laptop'a sahibim ve donanımım GTX1660 Ti ve i7 9750H mantıken darboğaz yapmıyor ancak işlemci çok ısınıyor ve oyunlardaki performansım düştüğü için servise verdim, LCD, fan ve heatsink değişti ancak sorunum düzelmedi. Dün RDR2 indirdim ancak oyunu oynatmıyor. Önceden her oyunu Ultra'da oynadığım bilgisayarım bana oyunu açtırmadı ve bu durum aşırı canımı sıktı. Sizce bu durum neden kaynaklıdır? Neler yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hepinize merhaba, Dell G315 marka bir Gaming Laptop'a sahibim ve donanımım GTX1660 Ti ve i7 9750H mantıken darboğaz yapmıyor ancak işlemci çok ısınıyor ve oyunlardaki performansım düştüğü için servise verdim, LCD, fan ve heatsink değişti ancak sorunum düzelmedi. Dün RDR2 indirdim ancak oyunu oynatmıyor. Önceden her oyunu Ultra'da oynadığım bilgisayarım bana oyunu açtırmadı ve bu durum aşırı canımı sıktı. Sizce bu durum neden kaynaklıdır? Neler yapabilirim?
CPU ve GPU oyun esnasında kaç derece oluyor?

Bende aynı işlemci ve RTX2070 var böyle bir sorunum daha önce hiçbir oyunda olmadım.
Undervolt yap -130mW yapabilirsin.
Paran var ise Kryonaut macunu sür.

Bende de olmuştu, sırf bu sebepten 2 ay önce laptop Gaming'den PC Gaming'e geçtim.

Undervolt yaparsanız işlemcinin sıcaklığı düşecek, laptop biraz da olsa rahatlayacaktır.
Garanti konusunda herhangi bi sorun yaratır mı ?
CPU ve GPU oyun esnasında kaç derece oluyor?
Yaklaşık 80 derece civarında dün fanları fulledim ancak banamısın demedi yazılımsal bi hata olabilirmi diye araştırıyorum.
Nasıl açılmadı oyun? Hata vs. vermedi mi?
Oyun açılıyor ancak öyle bir kasıyor ve takılıyor ki adım bile atamıyorum ayarlar vs istediğim kadar değiştirsemde değişme olmuyor.

Garanti konusunda herhangi bir sorun yaratır mı?

Yaklaşık 80 derece civarında dün fanları fulledim ancak bana mısın demedi yazılımsal bir hata olabilir mi diye araştırıyorum.

Oyun açılıyor ancak öyle bir kasıyor ve takılıyor ki adım bile atamıyorum ayarlar vs istediğim kadar değiştirsemde değişme olmuyor.

GPU'nun MHz'sine bak oyun açıkken.

Yeni konular

Geri
Yukarı