i7 9750H Tom Clancy's Rainbow Six: Siege FPS düşüşü

Helpme123888321

Femtopat
HP Pavilion laptop kullanıyorum. Önceden sorunsuz bir şekilde bazı özellikler High bazı özellikler Very High ayarlardayken oynayabiliyordum. Ancak şimdi tüm ayarları hıgh'a çekmeme rağmen büyük FPS dropları yiyorum. Bilgisayarın özellikleri şu şekilde:
------
NVIDIA GTX 1660 Ti ekran kartı.
16 GB RAM.
Intel i7 9750h işlemci.
------
Bilgisayarı şarjdanda çıkarmıyorum, acaba neden kaynaklı olabilir?

Buradan bakılırsa sorun ''ısınma ve soğutma'' kaynaklı gibi gözüküyor. Genel temizliğini ve termal macun değişim işlemlerini yapın.
Alalı Yaklaşık 6 Ay Oldu, Termal Macununda Bir Sıkıntı Olduğunu Düşünmüyorum. Şimdi bakınca gördüm fanlarda hafif toz birikmesi olmuş, biraz sonra temizler geri bildirim yaparım. İlgilendiğin İçin Teşekkür Ederim
Oyun içi sıcaklık değerleri nedir? Muhtemelen ısınma sorununuz mevcut buna bağlı olarak FPS dropları ile karşılaşıyorsunuz.

Ekran Kartının 85 Derceye Çıktığını Gördüm, Fanların orada Hafif Bir Toz Birikmesi Gördüm. Temizledikten Sonra Geribilidrim yaparım. İlgilendiğin için teşekkür Ederim

Alalı Yaklaşık 6 Ay Oldu, Termal Macununda Bir Sıkıntı Olduğunu Düşünmüyorum. Şimdi bakınca gördüm fanlarda hafif toz birikmesi olmuş, biraz sonra temizler geri bildirim yaparım. İlgilendiğin İçin Teşekkür Ederim

Ekran Kartının 85 Derceye Çıktığını Gördüm, Fanların orada Hafif Bir Toz Birikmesi Gördüm. Temizledikten Sonra Geribilidrim yaparım. İlgilendiğin için teşekkür Ederim
CPU için o değerler normal fakat GPU için 85 derece fazla. Sıkıntı bundan olabilir.

Geri
Yukarı