SSD Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de yavaş çalışıyor

404NotFound

Hectopat
SSD modeli: Kingston HyperX Fury 480GB
SSD oyunun başlarında normal şekilde çalışıyor. 1 ya da 2 raunt sonra karakter seçme evresinde çok yavaş yükleniyor. Bazen yüklenmiyor bile. Sebebi nedir?

Dosya Ekleri

• test.png
    test.png
    152,2 KB · Görüntüleme: 16
  • test2.png
    test2.png
    505 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun seninle ilgili olduğuna emin misin? Bazen bana da oluyor rakip ya da kendi takımımda oyuncuların oyunu geç yükleniyor.

Bazen bir oyuncudan kaynaklı turun çok geç başladığı olabiliyor. Her maçta oluyorsa pek fikrim yok.
Bende oluyor. Takımımda ki 4 kişi karakteri seçmiş oluyor ama ben de daha ekran bile yüklenmemiş oluyor.

@404NotFound , o zaman internetin biraz gecikmeli bağlanıyordur sunucuya, bağlantısı dalgalı olan kullanıcılarda özellikle packet loss veya yüksek pingi olan kişilerde bu olay sıklıkla görülüyor, eskiden de böyleydi aslında. Oyun SSD gerektirecek kadar yüklü öğesi olan bir oyun da değil zaten.

@404NotFound , o zaman internetin biraz gecikmeli bağlanıyordur sunucuya, bağlantısı dalgalı olan kullanıcılarda özellikle packet loss veya yüksek pingi olan kişilerde bu olay sıklıkla görülüyor, eskiden de böyleydi aslında. Oyun SSD gerektirecek kadar yüklü öğesi olan bir oyun da değil zaten.
Evet, hiç bu aklıma gelmemişti. İnternetim çok yavaş ve aşırı dalgalı dediğiniz gibi. Siz bin yaşayın ya hocam. Valla SSD'yi teknik servise göndermeyi düşünüyordum.

Geri
Yukarı