i7 9750H ve GTX 1050 sıcaklığı normal mi?

Salih1091

Hectopat
Arkadaşlar iyi günler Star Wars: Battlefront 2 oynuyordum ancak işlemci ve ekran kartı sıcaklığını kontrol edince 2 gündür oyuna girmeye korkuyorum. Hangi grafik ayarında oynarsam oynayayım işlemci 95-97 dereceleri görüyor. Ekran kartı da 80-85 civarı oluyor. Bu değerler dizüstü bilgisayarlar için normal midir?

Ayrıca laptop Monster Abra A5 v16.2:
i7 9750h.
GTX 1050 3GB.
16 GB DDR4 bellek.
256 GB SSD (oyun buraya kurulu.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi günler Star Wars: Battlefront 2 oynuyordum ancak işlemci ve ekran kartı sıcaklığını kontrol edince 2 gündür oyuna girmeye korkuyorum. Hangi grafik ayarında oynarsam oynayayım işlemci 95-97 dereceleri görüyor. Ekran kartı da 80-85 civarı oluyor. Bu değerler dizüstü bilgisayarlar için normal midir?

Ayrıca laptop Monster Abra A5 v16.2:
i7 9750h.
GTX 1050 3GB.
16 GB DDR4 bellek.
256 GB SSD (oyun buraya kurulu.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzlemeni tavsiye ederim fakat yine de o kadar ısınması pek normal gelmedi.

Kaç soğutucu var laptopta. Hiç normal değil.
2 sanırım bir sağda bir solda.
Hocam termal macun yenileyin.
Alalı 2 seneyi geçti sanırım. Hangi aralıklarla değişmesi gerek bu termal macunun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İzlemeni tavsiye ederim fakat yine de o kadar ısınması pek normal gelmedi.
İzledim hocam yani altında soğutucu standı ile kullanıyorum ama en iyisi bir servise göndermek gerek. Teşekkür ederim.

izlemeni tavsiye ederim.

2 sanırım bir sağda bir solda.

Alalı 2 seneyi geçti sanırım. Hangi aralıklarla değişmesi gerek bu termal macunun.

İzledim hocam yani altında soğutucu standı ile kullanıyorum ama en iyisi bir servise göndermek gerek. Teşekkür ederim.

6 ayda 1 bakıma götürme hakkın var bence her 6 ayda bir götür sonuçta ücretsiz orada macun değişimi notebook temizliği vb her şey yapılıyor ve ciddi performans artışı olur.

Geri
Yukarı