i7-9750H ve GTX 1650 GTA V FPS düşüşü

deadthecorpse

Femtopat
Ayarları ne kadar düşürürsem düşüreyim sürekli GTA 5'te FPS düşmesi yaşamaktayım. Sistemim:

Intel i7-9750H CPU @2.60GHz.
8 GB RAM.
NVIDIA GTX 1650 ekran kartı.

Tüm sürücülerim güncel, cihazımın derecesi normal, pillim yüksek performansta fakat ara ara sürekli 60 FPS'ten minimum 40'a kadar FPS düşmesi yaşıyorum.
Servise yollamıştım. Yani yeni format atıldı. Tüm sürücüler ve Windows güncel durumda. Yardımcı olacaklara çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem önce MSI Afterburner yazılımını indirin ve oyun içi FPS GPU CPU kullanımı ve sıcaklık değerlerini 30 dakika GTA V oynadıktan sonra buraya atın.

Ekran Görüntüsü (1).png

Şu 2 resmi bırakayım şimdi dediğiniz diğer program ile test edeceğim, teşekkür ederim.
Ekran Görüntüsü (1).png

Şu 2 resmi bırakayım şimdi dediğiniz diğer program ile test edeceğim, teşekkür ederim.

Sadece bir tanesi gitmiş. Bu da diğeri.
Yeniden yükleyin.

Oyunu mu? Bilgisayar servisten yeni geldi ve ilk defa şimdi indirdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Değerler normal çıkarsa DDU programı ile ekran kartı sürücülerinizi silin ve tekrar temiz kurulum yapın.

Normal mi bilmiyorum. 60 FPS oluyor, fakat devamlı bu noktaya geliyorum.
Afterburner üzerinden, ekran kartı ve işlemci sıcaklığını ve kullanım oranlarını paylaşır mısınız?
Paylaştım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    223,3 KB · Görüntüleme: 31
  • 20201001230541_1.jpg
    20201001230541_1.jpg
    403,4 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Konu kapanmadıysa kendi çözümümü sunmak isterim eğer sorun donanımsal değilse. Oyunu silip yeniden yükleyince ilk çalıştırdığında Rockstar "Cloud Save'leri yükle" gibisinden bi soru sorar ya, onu reddediyorsun. -eğer hikayeyi bitirdiysen ya da işin yoksa hikayeyle- Sorun çözülüyor şahsen bende aynı senaryo gerçekleşmişti.

Geri
Yukarı