i7 9750H ve GTX 1660 Ti laptop 12.000 TL'ye satılır mı?

T 1000

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Şu an sahip olduğum laptopun özellikleri:
i7 9750H.
GTX 1660 Ti.
32 GB RAM - 16 GB Micron RAM ( içinde gelen) - 16 GB Kingston RAM.
1 TB M.2 SSD - 500GB Micron marka ( içinde gelen) - 500 GB Crucial p2.
1 TB WD Blue HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine benim bildiğime göre temiz kullanılmış ve garantisi var ise 12K ucuz.
+8 GB RAM ve ek depolama var 12K bence çok az.

Son düzenleme:
Marka Acer olduğundan dolayı alıcı çıkmıyor hocam. Ayrıca laptopu 2 el piyasası da çok yok özellikle pahalı olanların genelde kasa toplanır.

Acer Nitro'larin soğutma seviyesi çok başarılı kimlerle konuştun bilmiyorum ama yeni Nitro'lar gayet kullanışlı ve dediğim gibi 12K o laptop için az.(Benim görüşüm)

Acer Nitro'larin soğutma seviyesi çok başarılı kimlerle konuştun bilmiyorum ama yeni Nitro'lar gayet kullanışlı ve dediğim gibi 12K o laptop için az.(Benim görüşüm)
Bizzat kendim kullanıyorum. Bir daha Acer alırsam beni....

Neyse biliyorum çok ucuza ama satılmıyor başka şekilde.

Bende aynı özellikli monster marka olanını kullanıyorum. İ7 9750 çok ısınan işlemci olduğu için ısınma sorunu normal bence. Ben oyunları 95 derece oynuyorum

Marka Acer olduğundan dolayı alıcı çıkmıyor hocam. Ayrıca laptopu 2 el piyasası da çok yok özellikle pahalı olanların genelde kasa toplanır.

Acer, Monster'dan, Excalibur'dan vb. daha iyi bir marka bence. İnsanlarda gerçekten marka takıntısı var. Özellikleri yukarıdakilerden daha kötü olsun ama arkasında elma logosu olsun kapış kapış almaya gelirler...

Acer, Monster'dan, Excalibur'dan vb. daha iyi bir marka bence. İnsanlarda gerçekten marka takıntısı var. Özellikleri yukarıdakilerden daha kötü olsun ama arkasında elma logosu olsun kapış kapış almaya gelirler...
Tecrübelerime göre değil maalesef. En azından elimdeki makinaya göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı