i7 işlemci ve RTX 3050 sistem GTA 5'te kaç FPS verir?

Umut Araz

Femtopat
Daha fazla  
Masaüstü bir bilgisayar almayı düşünüyorum. RTX 3050 bir ekran kartı 240 SSD kapasitesi 1TB depolama 16 GB RAM ve Intel Core i7 işlemcisi var. Örneğin GTA 5 de 2X MSAA Very high 2K çözünürlükde kaç FPS verir?

Masaüstü bir bilgisayar almayı düşünüyorum. RTX 3050 bir ekran kartı 240 SSD kapasitesi 1TB depolama 16 GB RAM ve Intel Core i7 işlemcisi var. Örneğin GTA 5 de 2X MSAA Very high 2K çözünürlükde kaç FPS verir?
Siz bütçenizi söyleyin size sistem önerelim öncelikle. Söylediğiniz bilgilere göre içimden bir ses Turbox, İzoly gibi bir marka PC alacaksınız diyor. Siz bütçenizi söyleyin biz ona göre bir PC önerelim öncelikle.

Muhtemelen 8-9. nesil veya üstüdür ama i7'nin 13 nesilde bir sürü modeli var. Hangisi olduğunu da yazarsanız daha sağlıklı bilgi alırsınız.

Net olarak tahmin yapamam ama GTA 5 artık öyle ahım şahım bir oyun değil, rahatlıkla oynatır dediğiniz ayarlarda.

60-70 FPS alırsınız bahsettiğiniz ayarlarda. Hatta kartın 4 GB modeli ise daha da düşük FPS alırsınız.

Nedenki
İnşallah Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi sitelerden bakmıyorsunuzdur.

Buna dikkat etmemiştimki pek anlamadımda.

Umarım Turbox Izoly vb. 1.nesil i7 kullanan kazık sistemlerden biri değildir.

Muhtemelen 8-9. nesil veya üstüdür ama i7'nin 13 nesilde bir sürü modeli var. Hangisi olduğunu da yazarsanız daha sağlıklı bilgi alırsınız.

Maalesef bulamadım

Kaçıncı nesil işlemciniz?

Maalesef bulamadım

Kaçıncı nesil işlemciniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı