i7 işlemcili 720Ti GPU'lu süper bilgisayar

Aradan 1 yıl geçer son nesil işlemci takar yazmış.
1595363388316.png

Yazı niye piksel demeyin, stili öyle. System adı.

Bu adamların yaptığı aslında cidden dolandırıcılık, 4 GB ekran kartı ve Intel i7 gören adam atlıyor, sonuç bu, hayır bir de insan hala satış yapmalarına izin veriliyor, tek kelimeyle dolandırıcılık bu yani, aynısı benim de başıma geldi, 3 sene önce 2500 TL'ye aldığım bilgisayar o yılda 1000 TL gibi bir miktara toplanabiliyormuş .d, keşke o zamanlar bilgisiz olmasaydım bu konuda, cidden bir de buna rağmen atombilişim'in puanı da çok yüksek.

@Negan Smith İlk mesaja sistemi de ekle belki bakmak isteyen olur 😀

Adamlar özellikle ekran kartı modelini yazmıyor. Kasaya piyasadaki en ucuz 4gb ramli ekranli kartını takıyorlar. 4gbyi gören atlıyor tabiki de. Alttaki yorum da efso bu arada:

DVD girişli aldık artı 50 ₺ verdik ama DVD girişi yok 50₺ iade edin. :D

YouTube'da şöyle bir video buldum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu izlerken dudaklarımı kemirdim, duvara yumruk atmamak için zor durdum.
Çocuktur, bilmiyordur ama öyle ısrarla anlatıyor ki...
"Sadece i7 işlemci 4000 lira, adamlar 2700 liraya sığdırmış. Mis gibi."
"Ekran kartını tam bilmiyorum ama 720 Ti veya 2060 Ti olması lazım."
"Yanında CBOX marka çok güzel bir monitör geliyor, ben 'sibaks' diyorum ona."
"Bu fiyata daha iyisi yok, i7 işlemcili süper bir sistem."
İçindeki işlemcinin 1. nesil mobil işlemci olduğunu anlasa ne yapardı acaba...
Ha bir de ikide bir ağzıyla garip sesler çıkarıyor, hayatımda en sinir olduğum şey olabilir.
"Fışk" "Hşırt"

Ekran kartı kaç Ti bilmiyorum ama onu bilgisayarı temizleyince bakarım haşşııırt fışqqq puah büyük ihitmal ya 720 ya da 2060 Ti dır arkadaşlar huuuaqq işlemci çok iyi zaten 4000 lira moruq ya sibaks fışşq tatil olsun istiyordum da bu kadar değil yani huawşq

Ağzından çıkan sesleri doğru bir şekilde yazmak için çok uğraştım fışq

Çocuk CS:GO'da bilmiyor, onu kimse fark etmemiş. 20 saatlik ban yedim neden bilmiyorum diyor. Rank atanmadan önce 2 kazanmada bir olması lazım (emin değilim) 20 saatlik bekletme atıyor zaten :D.Bir de dayısının hesabını yükseltecekmiş :D.

Yıl 2020 olmuş hala oyun testini CS:GO ile yapıyorlar :D Bir de OBS ile video kaydederken kasar belki diye telefonla çekmiş. 2700 TL'yi 100'lük banknot olarak alsa ve tek tek yaksa bilgisayarın ömründen daha uzun seyreder o yanan parayı.

"Beyin bağışlama butonu. Her bir tık bir hücre demektir. Gelin arkadaşımızın engelini hep beraber atlatalım."
Ben AutoClicker ile saniyede 1000 kere tuşa basıyorum. Siz de yardm edin 10 kişi böyle yapsak saniyede 10K beyin hücresi eder. 1 saat uğraşsak 3,6M beyin hücresi eder. En azından bilgisayarını kıskanmadığımızı anlayacak kadar beyni olur arkadaşımızın.

Geri
Yukarı