i9 10900 sistem nasıldır?

5500 XT RX 590'dan bile güçlü bir karttır. Ek olarak önerdiğiniz kart kara borsaya düşmüş bir kart. 5000-6000 TL'den satılıyor miningçiler tarafından.

Hocam biliyorum yeni fark ettim çok salakça yazmışım görmedim ekran kartını mesaj silmede yok bruh kaldım :D
5500 XT RX 590'dan bile güçlü bir karttır. Ek olarak önerdiğiniz kart kara borsaya düşmüş bir kart. 5000-6000 TL'den satılıyor miningçiler tarafından.

Bu arada RX580 iyi bir kart?

Hocam babam çiftçi borçlarımız var kirada kalıyoruz. Ben ve kardeşlerim için bilgisayar lazım bütçem buna yetebildi zaten ekran kartıda bulunmuyor piyasada bulabildiğimiz tek ekran kartı buydu. Onlarca mağaza gezdik yoktu. Babamda internete güvenmiyor. Açıkçası elimden bu geliyor.
Canlı ders için falansa fazla masraf olur. Oyun oynayacaksınız da hangi oyunu oynamak istediğinizi söyleyin ona göre toplayalım. İşlemci en üst seviyede çünkü.

Hocam şuna bakın ekran kartını bir alttakini seçerseniniz 15.088 liraya geliyor.

Canlı ders için falansa fazla masraf olur. Oyun oynayacaksınız da hangi oyunu oynamak istediğinizi söyleyin ona göre toplayalım. İşlemci en üst seviyede çünkü.

Katılıyorum benim işlemcim Ryzen 5 3500 mesela iyi bir işlemci yani yeterli oluyor. Gidipte canlı ders için o kadar para verilecekse diyeceğim bir şey yok.

Hocam biliyorum yeni fark ettim çok salakça yazmışım görmedim ekran kartını mesaj silmede yok bruh kaldım :D

Bu arada RX580 iyi bir kart?

İyi olup olmamasını tartışmıyorum ama o sistem için bile zayıf bir kart zaten. O sistemi hak eden kart RTX 3070 veya 3080'dir.Hadi 3060 Ti olsun en az. RX 500 serisi ise zaten artık alınmaz oyun için.

Yeni konular

Geri
Yukarı