i9 10900 sistem nasıldır?

Dostum sistem kesinlikle iş görür. Biz sadece çıktığınız bütçeden en iyi verimi almanız için önerilerde bulunuyoruz.
Canlı ders için falansa fazla masraf olur. Oyun oynayacaksınız da hangi oyunu oynamak istediğinizi söyleyin ona göre toplayalım. İşlemci en üst seviyede çünkü.
Arkadaşın da dediği gibi canlı ders gibi aktivitelerde bu bütçelere çıkmaya kesinlikle gerek yok.

Hocam şuna bakın ekran kartını bir alttakini seçerseniniz 15.088 liraya geliyor.

Monitör?
Dostum sistem kesinlikle iş görür. Biz sadece çıktığınız bütçeden en iyi verimi almanız için önerilerde bulunuyoruz.

Arkadaşın da dediği gibi canlı ders gibi aktivitelerde bu bütçelere çıkmaya kesinlikle gerek yok.

Yukarıda oynamak istediğim oyunları yazdım.

Hocam.

Hocam internetten alamam sorun o yoksa ekran kartı da bulurum zaten bir şekilde.
Hocam GameGaraj bu ya. Nasıl alamıyorsunuz illa bir şekil ikna edersiniz 15.000 lira için koskoca firma sizi mi dolandıracak. Sizin almayı planladığınız sistem çok kötü. 15.000 liralık sisteme 5500 xt 4 GB koymuşlar resmen dolandırıcılık.

Hocam.

Hocam internetten alamam sorun o yoksa ekran kartı da bulurum zaten bir şekilde.

Hocam hangi şehirde kalıyorsunuz bilmiyorum ama İstanbul'da GameGaraj'ın bayisi var diye biliyorum. Birde yüz yüze dahi olsa o paralara bu sistemi alma 15 bin TL’ye kesinlikle daha iyi bulursun.

Hocam GameGaraj bu ya. Nasıl alamıyorsunuz illa bir şekil ikna edersiniz 13.000 lira için koskoca firma sizi mi dolandıracak. Sizin almayı planladığınız sistem çok kötü.

Benlik sıkıntı değil bana kalsa alırım babam eski kafa olduğu için görmeden almam diyor almıyor. Zaten geçen haziran ayında RX 5700 XT olan sistemi alsaydı şimdi bunlara da gerek kalmazdı.

Benlik sıkıntı değil bana kalsa alırım babam eski kafa olduğu için görmeden almam diyor almıyor. Zaten geçen haziran ayında RX 5700 XT olan sistemi alsaydı şimdi bunlara da gerek kalmazdı.
Hocam valla 15.000 liralık sisteme 5500XT 4 GB koymuşlar. Hiç almayın daha iyi benden demesi. Sonra kazıklandım kazıklandım diye üzülmekten sistemi kullanamazsınız. Ayrıca Z490 var ama i9 10900K yok düz 10900 var. Saçmalık.

Geri
Yukarı