i9 10900 sistem nasıldır?

Hocam vallahi 15.000 liralık sisteme 5500XT 4 GB koymuşlar. Hiç almayın daha iyi benden demesi. Sonra kazıklandım kazıklandım diye üzülmekten sistemi kullanamazsınız.

Gidebileceğimiz fiziksel mağazalar var mı peki Vatan Bilgisayar gibi mesela gidip alabileceğimiz çünkü internetten almam dedi yani almıyor adam.

Gidebileceğimiz fiziksel mağazalar var mı peki Vatan Bilgisayar gibi mesela gidip alabileceğimiz çünkü internetten almam dedi yani almıyor adam.
Istanbul’da GameGarajın mağazası var. Onun dışında sistem kesinlikle alınmaz. Sizin yerinizde olsam bütün gün koltukta boş boş oturmayı tercih ederim o bilgisayarı alacağıma. Son karar sizin tabi.

Hocam bende Eskişehir'deyim de burada MediaMarkt, Vatan ve Teknosa'dan başka yok.

Onlarda da çeşit yok. Dediğim gibi bugün belki de 10 tane mağaza gezdik bunu bulduk. Belki bilirsin esnaf sarayının orada arada bir dükkan var orada bize bunu topladılar. Diğerlerinde ekran kartı yok.

Ama hocam cidden üstteki arkadaşın da dediği gibi cidden 15 bin TL'yi 5500 XT'ye verirseniz ileride çok pişman olursunuz. Umarım bunu babanıza anlatabilirsiniz çünkü yoksa bir nevi dolandırılmış olacaksınız.

Ama hocam cidden üstteki arkadaşın da dediği gibi cidden 15 bin TL'yi 5500 XT'ye verirseniz ileride çok pişman olursunuz. Umarım bunu babanıza anlatabilirsiniz çünkü yoksa bir nevi dolandırılmış olacaksınız.
[/Quote

Sence o üstteki GameGaraj markalardan mı alayım yani.
Hocam 15.000 lira para vereceksiniz Cyberpunk'ı 1080p Ultra'da 30 FPS bile oynayamayacaksınız. Bir ikna edin ben gerildim burada.

Gamegarajınkilerden mı alayım yani İstanbul'a gidip?

Hocam şöyle deyim siz yine araştırabilirsiniz ben size seçenek sundum. GameGaraj güvenilir bir yer sizde internetde araştırın yine de ama o fiyatlara benim attığım bilgisayarın benzer özelliklerini bulursunuz. Ama son karar sizin tabii ki. İyi geceler dilerim.

Geri
Yukarı