i9 11900K düşük oyun performansı

CathedralDogs

Decapat
Valorant veyahut counter oynuyorum. Her şeyi en düşüğe alıyorum 300 400 FPS alıyorum. Grafiği en yükseğe alıyorum aynı FPS değerlerini görüyorum. Bu nasıl olabilir? FPS limiti vs yok ve her şey güncel.

• Kingston HyperX 16 GB 4000MHz
  • Gigabyte Aorus Z590 Pro AX
  • Gigabyte 3080 Ti
  • Intel i9 11900K

Son düzenleyen: Moderatör:
900 olsa ne olacak ki? Monitörünüz en fazla 240 Hz olacak. Fazla FPS tam tersi daha kötü fazla güç çekiyor fazla çalışıyor fazla ısınıyor her şey mantıklı mı sizce?

Valorant veyahut counter oynuyorum. Her şeyi en düşüğe alıyorum 300 400 FPS alıyorum. Grafiği en yükseğe alıyorum aynı FPS değerlerini görüyorum. Bu nasıl olabilir? FPS limiti vs yok ve her şey güncel.

• Gigabyte 3080 Ti
  • Intel i9 11900K
Rekabetçi oyunlarda genelde böyle olur sistemin ne kadar yüksek olduğu fark etmiyordu 450 Fps'i geçen çok kişiyi göremedim doğrusu çok yüksek sistemli. CS:GO için konuşuyorum.

Hocam CS girip konsola fps_max 0 yaz bir öyle dene. Ayrıca CS'de çoğu sistem 400 FPS'yi geçmez. Monitörün Hz'den az FPS almıyorsan sıkıntı yok neden bu kadar dert ettin ayrıca anlamadım? Aynı konuyu 1 hafta geçmeden tekrardan açmışsın.

Hocam CS girip konsola fps_max 0 yaz bir öyle dene. Ayrıca CS'de çoğu sistem 400 FPS'yi geçmez. Monitörün Hz'den az FPS almıyorsan sıkıntı yok neden bu kadar dert ettin ayrıca anlamadım? Aynı konuyu 1 hafta geçmeden tekrardan açmışsın.
Monitör 360hz

Hocam bir de, youtubeden izlediğimde benim sistemime yakın sekiz yüz FPS alıyor, ben CS'de iki yüzü bile geçemiyorum. Bunu kafama takıyorum.

• Gigabyte 3080 Ti
  • Intel i9 11900K
Kral valoda intel fps vermiyor cidden ama yüksek oyunlarda rdr gibi onlarda bakmak lazım yine olması gerekenden düşükse sorun olabilir onun için işkence testleri yapabilirsin FurMark ve Prime95 indirip sorun olup olmadığını az çok anlarsın.

Kral valoda intel fps vermiyor cidden ama yüksek oyunlarda rdr gibi onlarda bakmak lazım yine olması gerekenden düşükse sorun olabilir onun için işkence testleri yapabilirsin FurMark ve Prime95 indirip sorun olup olmadığını az çok anlarsın.
İşkence testi ne hocam araba mı bu şase düzeltmesi yaptırıyorsun. Stres testi onun adı ...

Yeni konular

Geri
Yukarı