i9 11900K hayal kırıklığı mı?

Rezalet. PCI-E 4.0 önemliyse Intel'i boşver bulabiliyorsan 5900X'i yapıştır.

11700K 11900K gibi trafoya benzemiyor ama yine de tercih etmem, 12. nesilde belki bir şeyler yapabilirler.

6700K devam şimdilik yükseltmeye değecek biri durum yok gibi, aslında biraz sistemi güncelleyeyim diye bakındım. İşlemci anakartlar pahalanmış tamam ama yine de alabilecek ürünleri belirledim, sonra yeni sisteme R390 ekran kartı olmaz yeni bir ekran kartı bakayım dedikten sonra hepsinden vazgeçtim 😀. ama ekran kartsız devam edersem 6700k dan sonra geçecek işlemci ne olur?

PCI express 4.0 eksiğini gidermek gibi bir talep olmasa bence 11. nesil bi kaç yıl sonra çıkardı. İnsanların bu sebeple AMD ye yönelmesi onları pazar payını kaybedecekleri endişesine düşürdü bence. Yaptıkları 10. nesili parlatıp cilalamak, o kadar.

6700k devam şimdilik yükseltmeye değecek biri durum yok gibi, aslında biraz sistemi güncelleyeyim diye bakındım. İşlemci anakartlar pahalanmış tamam ama yine de alabilecek ürünleri belirledim, sonra yeni sisteme R390 ekran kartı olmaz yeni bir ekran kartı bakayım dedikten sonra hepsinden vazgeçtim 😀. Ama ekran kartsız devam edersem 6700kdan sonra geçecek işlemci ne olur?

5900X.

Yeni konular

Geri
Yukarı