i9-11900K işlemci GHz değeri sabitlenmiyor

11900K almak malesef yapabileceğiniz en kötü seçimlerden. PSU'yu 850W alın. Anakart da iyidir umarım.
1250W almıştık, yeterli olabilir mi? Bende yavaş yavaş öğreniyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
Anladım fakat Konu dışı olacak IObit yazılımlarını kullanmamanızı tavsiye ederim.
Aslında çok kullanmıyorum. Ama neden tavsiye etmediğini öğrenmek isterim.

Aslında, mining falan yapmıyorum. Vatan'da ki kişide 850w yeter demişti ama, uzun süre kullanabileceğim bir bilgisiyar olsun istiyorum. Ondan o kadar almıştım.
Arkadaşlar, konu dışı olucak ama. İşlemci ile bir soru sorabilir miyim? Benden daha bilgili olduğunuz kesin bu konuda. Yardım ederseniz sevinirim.

Aslında, mining falan yapmıyorum. Vatan'da ki kişide 850w yeter demişti ama, uzun süre kullanabileceğim bir bilgisiyar olsun istiyorum. Ondan o kadar almıştım.
Arkadaşlar, konu dışı olucak ama. İşlemci ile bir soru sorabilir miyim? Benden daha bilgili olduğunuz kesin bu konuda. Yardım ederseniz sevinirim.
Buyurun.

İşlemcimin sınır sıcaklık derecesi 80 derece, bunu yükseltmeli miyim sizce? Seksen derece olduğu zaman bilgisiyar kendisini kapatıyor.
İşlemcimin sınır sıcaklık derecesi 80 derece, bunu yükseltmeli miyim sizce? Seksen derece olduğu zaman bilgisiyar kendisini kapatıyor.
Sanırsam, İ9 işlemci sanırım biraz fazla ısınıyor. Yani bilmiyorum.

Sanırsam, İ9 işlemci sanırım biraz fazla ısınıyor. Yani bilmiyorum.
Yükseltin. PROCHOT Offset'in 20 ayarlanması pek akıl mantık içermiyor. 5 olarak ayarlayın.

Geri
Yukarı