i9-11900K ve RTX 3090 sistem alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yusuf2916

Decapat
Daha fazla  
Troll konu gibi. Bir bilgisayara cidden 55k TL verecek misiniz? Zaten kötü olma ihtimali yok. Trol konu olduğu belli.
Bunları alacağım sizce alınır mı?
Arkadaşın açtığı konulara bakarsanız 18 Ağustos'tan beri şu sistemi alacağım nasıldır diye konu açmış. Troll arkadaş. Göz ardı etmekte fayda var.

Alınmaz CS:GO kasar 3000 FPS anca oynarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Troll konu gibi. Bir bilgisayara cidden 55k TL verecek misiniz? Zaten kötü olma ihtimali yok. Trol konu olduğu belli.

Arkadaşın açtığı konulara bakarsanız 18 Ağustos'tan beri şu sistemi alacağım nasıldır diye konu açmış. Troll arkadaş. Göz ardı etmekte fayda var.

Troll değil sistemlere bakıp sizlere sunuyorum.

Bunu alıp sadece insanlara hava atarsan FPS çok yüksek diye ben olsam 20000 30000 civarı alırdım açamayacaği oyun yok zaten bu sistemin sadece keyif tavsiye etmem

Bunu alıp sadece insanlara hava atarsan FPS çok yüksek diye ben olsam 20000 30000 civarı alırdım açamayacaği oyun yok zaten bu sistemin sadece keyif tavsiye etmem.

Hava atmak için almıyorum ben bunu her şey için kullanmak için alıyorum.

Troll değil sistemlere bakıp sizlere sunuyorum.

Bal gibide troll RTX 3090 var içerisinde 2 TB SSD yanına da 360 Hz monitör koymuşsun hiç anlamamazlıktan gelmene gerek yok. Render ve yayın (oyun ve yayını bu PC den)yapmayacaksan fazla olur sana boşuna o kadar para vermene gerek yok onun yerine 3080 veya 3070 Ti koy yanına 2 tane daha monitör alırsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı