i9 11900KF sisteme ekran kartı önerisi

Hocam niçin öyle diyorsunuz niçin satıyorlar o zaman o kadar korkulacak bir PSU ise hem de hazır sistemde bu arada sistem Quadro markasının.

içindeki psu bu: Frisby Fr-ps7580p 750w 80 Bronz Power Supply Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Onlar fason şeyi getirip burada kazıkla satıyorlar kalite veya güvenliği umurlarında değil, piyasada korkulacak ürün olması gayet normal yani. Bu PSU'lardan her halt beklenir, 1. Sınıf elektronik öğrencisinin elinden daha iyi PSU çıkar.

Neden sinirlendin dostum zar zor taksit ile aldığım bir kasa daha ikinci taksidini ödediğimi de belirttim ben sana sıfır aldığın kasayı sat yenisini al desem hevesin kırılmazmı yardımcı olacaksan daha düzgün öneri ver lütfen.

Adam haklı, ne kadar verdiniz bilmem ama 11900KF e H510 takmak, firisby PSU'ya emanet etmek, Quadro marka ekran kartı almak, üstelik 11900KF gibi işlemciyi 120mm sıvı soğutma ile soğutmaya çalışmak...

Dostum 24 takside böldüm ufak bir gelirim var onu da PC'ye bağlamak istedim yıllardır hayalini kuruyordum buna nasipmiş konu başlığı sistemimi eleştirin değil beğenmemiş olabilirsin veya özellikler alakasız olabilir kendine sakla bu eleştiriyi ekran kartı önerin dedim ben.

Dostum 24 takside böldüm ufak bir gelirim var onu da PC'ye bağlamak istedim.
Böyle yapıp 20-30K parayı ekran kartına gömmek de ilginçmiş. Neyse iş işten geçmiş.

Bunu alabilirsin;

Dostum 24 takside böldüm ufak bir gelirim var onu da PC'ye bağlamak istedim yıllardır hayalini kuruyordum buna nasipmiş konu başlığı sistemimi eleştirin değil beğenmemiş olabilirsin veya özellikler alakasız olabilir kendine sakla bu eleştiriyi ekran kartı önerin dedim ben.

24 taksit ile 60 küsurlere dayandı mı fiyatı? Önerelim önermesine de firisby PSU'ya ne takıpta riske atalım?
Bütçe çıkarsa; GALAX GeForce RTX 4070 Ti SUPER EX Gamer 1-Click OC 16 GB GDDR6X 256 Bit DLSS 3 Ekran Kartı (47UZM6MD9BUP) – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili

Yeni konular

Geri
Yukarı