i9 13900K için sıvı soğutma önerisi

370335

Hectopat
Makaleler
1
İllaki 10 bin lira olmasına gerek yok maximum olarak onu belirttim açıkçası 5 bin 7 bin bandında arıyorum. i9 13900K işlemciyi soğutacak bir sıvı soğutma arıyorum F/P değil direkt kaliteli bir ürün almak istiyorum. Hani soğutması bir tarafı arıza vermesin istiyorum gerekirse 10 bin lira sıvı soğutmada alırım problem yok ama dediğim gibi 10 bin liraya gelmeden sıvı soğutma işini kapatırsak çok güzel olacak.

ASUS Corsair MSI gibi markalardan düşünüyorum hocam teşekkürler.

@William Butcher

Piyasada bulabileceğiniz en iyi AiO soğutma desek yanlış olmaz.

Önerinizi değerlendirmeye alacağım teşekkürler diğer hocalarımdanda gelen önerileride değerlendirmek istiyorum dediğim gibi önceliğim ASUS MSI Corsair gibi markalardan öneri bu belirttiğim markalardan öneri yapabilir misiniz?

Önerinizi değerlendirmeye alacağım teşekkürler diğer hocalarımdanda gelen önerileride değerlendirmek istiyorum dediğim gibi önceliğim ASUS MSI Corsair gibi markalardan öneri bu belirttiğim markalardan öneri yapabilir misiniz?

Hocam neden bu markalara öncelik veriyorsunuz onu anlamadım? Attığımız soğutucular gayet iyi.

Hocam neden bu markalara öncelik veriyorsunuz onu anlamadım? Attığımız soğutucular gayet iyi.

Hocam markalı olsun istiyorumda bu yüzden önceden forumda önerilip Silver stone 240pf aldık F/P denildi aldık 6 aya bozuldu dediğim gibi ben bilinen markalardan almak istiyorum bu markaları belki ben bilmiyorum bilinmiyor demeyeceğim o yüzden dediğim gibi ben ASUS MSI veya Corsair markasından bir sıvı soğutma almak istiyorum.

Hocam markalı olsun istiyorumda bu yüzden önceden forumda önerilip Silver stone 240pf aldık F/P denildi aldık 6 aya bozuldu dediğim gibi ben bilinen markalardan almak istiyorum bu markaları belki ben bilmiyorum bilinmiyor demeyeceğim o yüzden dediğim gibi ben ASUS MSI veya Corsair markasından bir sıvı soğutma almak istiyorum.

Hocam o sizin şansınıza öyle denk gelmiş. Markaya göre değil modele göre yorum yapın.

Geri
Yukarı