i9 13900K için sıvı soğutma önerisi

Yorum olsun diye yorum yapmışsınız. Türkiye de satılan Arctic soğutucuların versiyonları 3-4 nesil eski şu an V7 var yurt dışında TR de satılan V3 Corsair H150'ye para verilmez minimum H170i alması gerekiyor fiyatlarına bakın istereniz. Ben zaten direkt marka model verdim. Kaç yıldır bu işi yapıyorsunuz da hocalarının dedikleri daha iyi oluyor?
Daha birkaç ay önce Liquid Freezer II 280' satın aldım ve REV-7'idi genelleme yapmayın, ayrıca revizyonların %99'unda sadece kitler ve içindeki termal macun değişiyor.

Bende sizin kadar bilgili değilim. Hatta size göre 0 bilgi desek yeridir. Sadece araştırma yaptım ve güzel olduğunu gördüm. Zaten mesajım daha çok marka takıntısı üzerine😁 evet ASUS'un ROG dışındaki tüm monitörlerinin çöp olduğunu başka bir yerde yazsaydınız şu an mesajınızın altında "beğenmedim" "hahaha" mesajları havada uçuşuyordu.

Ben asla marka fanboyu değilimdir. Elimden geldiğince kaliteli ve performanslı marka model ekosistemi yapmaya gayret ederim. Omegacomputer2005 Instagram mesaj at bana sana birkaç görsel atayım.

Daha birkaç ay önce Liquid Freezer II 280' satın aldım ve rev-7'idi genelleme yapmayın, ayrıca revizyonların %99'unda sadece kitler ve içindeki termal macun değişiyor.

Genellemeyi hangi ürüne yaptım peki bir bakar mısınız? Lf II 280 içinbir kelime söylemedim. Emin misiniz sadece kitlerin ve macunun değiştine?

Genellemeyi hangi ürüne yaptım peki bir bakar mısınız? Lf II 280 içinbir kelime söylemedim.
Konu sıvı soğutmalar, Arctic'in başka sıvı soğutması mı var, eğer konuyla alakasız örnek verdiysen bilemem, yorumun aşağıda hesabını kendin yap.
Türkiye de satılan Arctic soğutucuların versiyonları 3-4 nesil eski şu an V7 var yurt dışında TR de satılan V3

Emin misiniz sadece kitlerin ve macunun değiştine?
Revizyonların farkları bir kullanıcı tarafından paylaşılmış, başka yabancı forumlarda da buna paralel bilgiler bulunuyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı