i9-13900K'nin güç tüketimi 350W'a kadar çıkabiliyor

Sahibi siz olabilirsiniz bayım. Hangi kaynaktan aldığınızı söyler misiniz o yazıyı?

Girişimini beğendim böyle dostlarımı desteklerim. Mansion adında yeni bir üye geliyor. :)

Kaynağım güvenilir merak etmeyin.

Mansion meselesini bilmiyorum fakat bir dolandırıcılık ithamı seziyorum. Hakkımda böyle iddialarda bulunamazsınız. Kaynağım güvenilir merak etmeyin.
Ayrıca yazımızda bu bilgilerin doğru olmayabileceği yazıyor, 100% durum böyle diye bir iddiamız bulunmuyor.
1660841340804.png

Son düzenleme:
Mansion meselesini bilmiyorum fakat bir dolandırıcılık ithamı seziyorum. Hakkımda böyle iddialarda bulunamazsınız. Kaynağım güvenilir merak etmeyin.

Ne diyorsunuz? Sizi destekleyeceğimi söylüyorum üyelik açacağımı söylüyorum siz iddia ve dolandırıcılık diyorsunuz. 😒

İyilik yapmak nasıl hata olabilir...

Yanlış anladım kusura bakmayın. Ama garip site dediğiniz için böyle karşılık verdim.

Bana kalırsa geleceği olmayan bir girişim ama tabii sizin tercihiniz bir baktınız büyür. Siz bu piyasada olan eksiklikleri, hataları ve yanlışları kapatırsanız ancak büyütebilirsiniz. Gerisi siz kalmış sağlacakla kalın.

Bana kalırsa geleceği olmayan bir girişim ama tabii sizin tercihiniz bir baktınız büyür. Siz bu piyasada olan eksiklikleri, hataları ve yanlışları kapatırsanız ancak büyütebilirsiniz. Gerisi siz kalmış sağlacakla kalın.

Ben sizin niyetinizi anlamakta zorluk çekiyorum. Geleceği yok diyorsunuz, bunun sebebini anlayamıyorum. Konumuz sitemin geleceği değil ki?

Aklıma nedense i9 11900K modeli geldi bu işlemci de yük altında 500Watt kadar güç tütebiliyordu ama yok Intel babamız her zaman ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor yemeği yapacak bir şey yok.

Aklıma nedense i9 11900K modeli geldi bu işlemci de yük altında 500Watt kadar güç tütebiliyordu ama yok Intel babamız her zaman ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor yemeği yapacak bir şey yok.

Bu sefer performans artışı sağlanacak galiba. Isı artmışken ufak bir performans artışı yapalım ki olumsuz algılanmasın mı dediler acaba.

Geri
Yukarı