i9 9700K voltaj düşürme sonrası değerler nasıl?

sinankytrn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün uzun araştırmalar sonucu başlıkta yanlış yazılmış i7 9700K işlemcim var ısınma sorununu voltaj düşürerek çözdüm. Voltajı fixed olarak 1.25V verdim. Sıcaklığım 17 derece düştü. Stres testine soktum. Sonuçlar nasıl sizce normal mi? Cinemark 20 ile de test ettim hiç mavi ekran almadım. Stres testi sonuçların normal mi? Bu voltaj işlemciye zarar verir mi? Yardımlarınızı bekliyorum. Yanlış yaptığım bir şey varsa uyarın lütfen.

1.png
2.png
3.png
2312.png
IMG_2067.jpg
IMG_2068.jpg

Son düzenleme:
Düşük voltaj işlemciye zarar vermez, sadece voltaj yetmezse kapanır ama zaten test etmişsin kapanmamış. Kademe kademe düşürerek deneyebilirsin yine, tabii iyi bir değer şu anki değerlerin, başarılı olmuş iyi günlerde kullan.

Düşük voltaj işlemciye zarar vermez, sadece voltaj yetmezse kapanır ama zaten test etmişsin kapanmamış. Kademe kademe düşürerek deneyebilirsin yine, tabii iyi bir değer şu anki değerlerin, başarılı olmuş iyi günlerde kullan.

Katılıyorum,
Hocam bu arada işlemciniz i7 9700K.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı