Çözüldü i9 9900K 2080 sistemde ses var ama ekran yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
RAM
Corsair Vengeance 3000MHZ 16GB
SSD veya HDD modeli
Samsung 970 evo plus
Ekran kartı
Asus Rog Strix 2080
Anakart
Asus Z390-F Gaming
İşlemci
I9 9900K
Merhaba iyi günler,
Bilgisayarım son birkaç gündür oyun oynarken veya boştayken kendi kendine kapanıyor lakin arkada bulunan sesler (Discord, müzik vs.) Duruyor.
Sıcaklıkları kontrol ettim herhangi bir problem yok daha önceki değerleri ile aynı.
İnternette bulunan konuların hepsine baktım ama işe yarar herhangi bir çözüm bulamadım.
Sistem bilgileri açıklamada belirttim.

Çözüm
Ekran kartı sürücülerinden olduğunu tahmin ediyorum.
Ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırıp tekrar WHQL sürüm kurarak dener misiniz?
Ram slotunu değiştirip başka slota takarak dener misin ?

Görüntü kablosunu anakart üzerindeki dahili görüntü çıkışına takıp bir süre öyle dener misin? Sorunun ekran kartında olup olmadığı anlaşılabilir en azından.

Ayrıca zannedersem açıklamanda ses gelmeye devam ediyor demek istedin.

RAM slotunu değiştirip başka slota takarak dener misin?

Denedim lakin bir farklılık olmadı.

Görüntü kablosunu anakart üzerindeki dahili görüntü çıkışına takıp bir süre öyle dener misin? Sorunun ekran kartında olup olmadığı anlaşılabilir en azından.

Ayrıca zannedersem açıklamanda ses gelmeye devam ediyor demek istedin.

Evet öyle demek istedim.

Ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırıp tekrar WHQL sürüm kurarak dener misiniz?

Deneyip dönüş yapacağım.

Bu cevap sorunu çözdü.

Uzun bir süre şehir dışına çıkmam gerektiği için biraz geç cevap verdim kusura bakmayın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı