i9-9900K için hava soğutucusu

arctic freezer 50 amd için değil mi?

Cool Master Hyper 212 biraz inceledim de soğutma çubukları yetersiz ve zayıf gibi gözüktü.
Black Edition'un sağlam soğutması var. Cool Master bu konuda zaten ustalaşmış. Bende Hyper 212 Led var. Boşta 30-32 derece. 15 dakika stress testine soktum işlemcim maximum 58 derece oldu.

Arctic Freezer 50 Tr veya Cool Master Hyper 212 Black Edition.
2 soğutucu arasında dağlar taşlar kadar fark var 50 tr modeli 8 kanallı ısı borusuna ve çift kule arasında toplam 3 fana sahip bir soğutucu , hyper 212 ise 4 ısı borulu tek kule tek fan bir soğutucu ,50 tr performans olarak 2.5 katı daha iyi diyebiliriz hatta en sağlam sıvı soğutucuları performansı ile geride bırakıyor.

2 soğutucu arasında dağlar taşlar kadar fark var 50 tr modeli 8 kanallı ısı borusuna ve çift kule arasında toplam 3 fana sahip bir soğutucu , hyper 212 ise 4 ısı borulu tek kule tek fan bir soğutucu ,50 tr performans olarak 2.5 katı daha iyi diyebiliriz hatta en sağlam sıvı soğutucuları performansı ile geride bırakıyor.
Ben Black Edition'un 50 Tr modelinden daha iyi olduğunu zaten söylemedim. Black Edition'un sağlam soğutması olduğunu biliyorum onu belirttim.

arctic freezer 50 amd için değil mi?

Evet şimdi baktım malesef sadece str4 yani tredreaper uyumluymuş :( eliyoruz malesef amd4 e bile uymuyor ...
Bunada bakabilirsin 5 kanal ısı borulu ve fiyatıda çok uygun .
Fsp windale 6 yada bakabilirsin 6 ısı borulu ve fiyatıda gayet iyi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı