i9 9900K sistem toplama

Bütçe
12.000
Hocam 12000 liraya RTX 2070 i9 9900K 2TB SSD 32GB RGB RAM'li sistem alamazsınız , zaten böyle bir sistem kurmanız mantıksız olur.
1TB Seçecektim ama 1TB Seçeneği yoktu 500gb az gelir diye 2TB seçmiştim İtopya bilgisayarda görmüştüm uygun fiyata alayım dedim ama kalkmış bugün
RTX 3070 i7 10700K sistem alın.
hocam ne yaptın

1TB Seçecektim ama 1TB Seçeneği yoktu 500gb az gelir diye 2TB seçmiştim İtopya bilgisayarda görmüştüm uygun fiyata alayım dedim ama kalkmış bugün

hocam ne yaptın
O fiyata toplayabilirsin RTX 3070 çıktığında. İtopya hazır sistemlerine bak muhtemelen o fiyata alabilirsin İ7 10700K RTX3070.

Sadece tek bir disk almak zorunda değilsin. 250 veya 500 GB'lık bir SSD alıp diğer depolamayı HDD ile yapabilirsin.

Ayrıca tek bir siteye bağımlı kalma daha kapsamlı araştırmalar ile aynı parçaların daha uygun fiyatlısını bulabilirsin.

1601933488720.png

Sadece tek bir disk almak zorunda değilsin. 250 veya 500 GB'lık bir SSD alıp diğer depolamayı HDD ile yapabilirsin.

Ayrıca tek bir siteye bağımlı kalma daha kapsamlı araştırmalar ile aynı parçaların daha uygun fiyatlısını bulabilirsin.
bir kere öyle yapmıştım ve dolandırılmıştım o yüzden hep hazır bilgisayarları değiştirme peşindeyim

Eğer toplama istersen daha iyileri toplanabilir.

İşlemci hastası değilsen alttaki sistem daha mantıklı.

Tabi bu fiyatların içinde soğutucu olmaması bir eksi. İkincisine soğutucu alabilirsiniz mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı