i9 9900K sistem toplama

oguzcenk

Decapat
Anakartım MSI Z390 Godlike Gaming, buna i9 9900K takacağım. Kasa e-ATX olacak, aklımda Corsair Carbide Clear 400C veya 600C var.

PSU, RAM, sıvı soğutma için hangi ürünleri tavsiye edersiniz?

Bu sistemde yoğun olarak yayın yapılacak, yayın yaparken oyun oynanacak ve ekran videosu alınacak. Video montajı, fotograf düzenlemesi vs. her türlü işlemi yapacağım. O yüzden tavsiye konusunda en pahalısı olarak değil de kullanışlı ve yüksek performans verecek ürünleri tavsiye ederseniz sevinirim.

1 veya 2 sene sonra ekran kartı kesin olarak değişecek, RTX 2080 veya dönemin en iyi kartını alırım, SLI durumu var. PSU min 850W olacak, altı olmamalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bir adet Elgato almanız gerekiyor.

Stream kartım var msı saolsun godlike'nin yanında geliyor
Tavsiyeler için çok teşekkür ederim özellikle psu ya bayıldım biraz araştıracağım çok sağlam bir şeye benziyor

Ram tam istediğimi tavsiye etmişsiniz aklımda alternatif olarak gskill tridentz cl15 3200mhz vardı ikisinde de xmp 2.0 var çok mu abartılıyor acaba bu mhz olayı
Acaba black friday de amazondan evga 850w t2 alsam nasıl olur garantisi türkiye de geçerli olur mı

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı