i9 9900K ve RTX 2070S Sistem Uyumu

PhySx1

Decapat
RAM: G.Skill 16 GB (2x8GB) Trident Z Neo RGB 3600MHz CL16 DDR4 Dual Kit RAM
Anakart: MSI MPG Z390 GAMING Edge ac
İslemci: İ9 9900K
Ekran kartı: MSI RTX 2070 Super Gaming s X Trio
Soğutucu: Cooler Master master Liquid ML360 r
Harddisk: Seagate Barracuda 1TB
Kasa: Cooler Master MASTERCASE H500 2x200MM RGB LED FANLI MidT ATX SİYAH KASA
Monitör: BenQ XL 2411Z
SSD: Samsung 970 Evo 1TB SSD
PSU: Corsair TX-M Serisi 850W 80 Plus Gold Modüler PSU
Merhaba arkadaşlar böyle bir sistem toplamayı düşünüyorum. Gözünüze çarpan bir hata var mı ya da parçalarda uyumsuzluk var mı? Ayrıca sistemle ilgili düşüncelerinizi de bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açık konuşayı sana Ryzen daha kârlı derim :). Fakat usta illa ki Intel olucaksa bekle derim. Kullandığım bir işlemci muhteşem hızlı ancak ısınıyor bilgin olsun ayrıca yeni nesil de yolda belki dikkatini çekebilir. Herşeyi bir kenara bırakacak olursam sistem güzel hayırlısı olsun alacaksan eğer şimdiden. Ek olarak ana kartı kaliteli ve üst düzey seçmen avantajına olacaktır. Şahsen ben o zaman Msi Z390 Meg Ace kullanıyordum kaliteli bir karttı bilgine. :)
Ek: O sisteme güzel bir 2K monitör aldın mı tadından yenmez.

Son düzenleme:
Parçalar güzel de 1-2 aya Intel 10 serisi çıkacak ve anakart da değişeceği için bekleyin ayrıca yazdığınız monitörde DP girişi yok ve ekran kartınızda monitörün desteklediği DVI girişi yok yani o monitörle 144 Hz kullanamazsınız. HDMI üzerinden 60 Hz kullanabilirsiniz sadece. BenQ Xl2411P almanız lazım ama önermiyorum renkler çok soluk bir de sıvı soğutma olarak NZXT Kraken serisine bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı