i9 9900K ve RTX 3060 Ti sistem nasıldır?

Eldritcheese

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bilgisayarın B'sinden bile anlayamıyorum, YouTube videoları falan da izledim ama bir şey öğrenemedim. Size sormak istedim. Babam çok zengin. Bana bir bilgisayar aldı. Sizce nasıl? DxDiag diye bir şey varmış. Aç dediler, oradaki şeyleri yazacağım?

32768 MB RAM
Intel i9 9900K
Ekran diye bir kısım var orada da
RTX 3060 Ti 8192 VRAM

Arkadaşlarımla Minecraft oynamayı çok istiyorum. Babam benı kandırmış olabilir. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben bilgisayarın B'sinden bile anlayamıyorum, YouTube videoları falan da izledim ama bir şey öğrenemedim. Size sormak istedim. Babam çok zengin. Bana bir bilgisayar aldı. Sizce nasıl? DxDiag diye bir şey varmış. Aç dediler, oradaki şeyleri yazacağım?

32768 MB RAM.
Intel i9 9900K.
Ekran diye bir kısım var orada da.
RTX 3060 Ti 8192 VRAM.

Arkadaşlarımla Minecraft oynamayı çok istiyorum. Babam benı kandırmış olabilir. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Manyak mısın? Süper bir PC LAN bu.

32768 MB RAM
Intel i9 9900K
Ekran diye bir kısım var orada da
RTX 3060 Ti 8192 VRAM

Dalgamı geciyon birader

Geri
Yukarı