Steam İade kabul etmiyor

BoynuzluKitsune

Centipat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 Ekran Kartı: RX 580 8GB

Ram: Corsair Vegance DDR4 2X8 16GB 3000 mhz, Anakart: Gigabayte A320m, MSİ MAG A650BN 80+ Bronze PSU, Sistem türü: 64 bit
EA üyeliği aldım FIFA 23 oynamak için indirdim ve açtım ancak açılmadı bende iade etmek istedim iade talebini yaklşık 4 saat sonra verdim oyunu 11dk oynadım. Yani açmaya çalıştım. Steam politikalarına göre iade edilmesi lazım. Sebebi nedir nasıl iade ederim?

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    214 KB · Görüntüleme: 82
İlgili yetkili gözden kaçırmış olabilir. Talebi tekrardan açarak olumlu sonuç almanı sağlayabilirsin. Ters bir durum göremedim.
Edit: Abonelik satın almışsın. Maalesef abonelik iptali ve iadesi sağlamıyorlar.

İlgili yetkili gözden kaçırmış olabilir. Talebi tekrardan açarak olumlu sonuç almanı sağlayabilirsin. Ters bir durum göremedim.

Bu ikinci açışım hocam. Arkadaşlar abonelik olduğu için iptal edilmediğini söyledi.

Eskiden EA Play iade edilebiliyordu, şimdi değiştirmiş olabilirler. Ya da oyunu indirip oynadığın için iade edilmemiş de olabilir.

Adsız.png

Steam için geçerli mi emin değilim ama EA'in sitesinde böyle yazıyor.

Eskiden EA Play iade edilebiliyordu, şimdi değiştirmiş olabilirler. Ya da oyunu indirip oynadığın için iade edilmemiş de olabilir.

Eki Görüntüle 1948540
Steam için geçerli mi emin değilim ama EA'in sitesinde böyle yazıyor.

İşin kötü kısımı açılmadı bile oyun; 3 iade edemiyorsam bari tepe tepe kullanayım. Önerdiğiniz güzel solo oyunlar var mıdır EA üyeliğinde.

Geri
Yukarı