Steam İade kabul olmuyor

Bugr4

Hectopat
Daha fazla  
Geçenlerde aldığım Ready or Not oyununu iade ettim. Onaylanacak diye bekliyorum fakat hala onaylanmadı. 2 saatten fazla oynamadım ve almamın üstünden 2 haftada geçmedi. Ama onaylanmadan durursa 2 haftayı geçecek. Şu an oyunu alalı 4 gün oldu. 75 dakika oynama sürem var. Oyunu aldıktan hemen bir gün sonra iade ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde aldığım Ready or Not oyununu iade ettim. Onaylanacak diye bekliyorum fakat hala onaylanmadı. 2 saatten fazla oynamadım ve almamın üstünden 2 haftada geçmedi. Ama onaylanmadan durursa 2 haftayı geçecek. Şu an oyunu alalı 4 gün oldu. 75 dakika oynama sürem var. Oyunu aldıktan hemen bir gün sonra iade ettim.
Sabrediniz, onaylanır.

Uzun sürebilir beklemelisiniz onun dışında şu uyarıyı da yapayım çok fazla iade talebi yaparsanız yani sürekli oyun alıp iade ederseniz Steam tarafından bloke edilebilirsiniz dikkat edin.

Hocam oyun içinde 25,35 dakika geçirisen ve başarım ya da kart düşmüş ise iade talebi kabul edilmiyor diye biliyorum
Fakat ticket açarsan yardım ederler.

Artı -1 Eksi
Hocam oyun içinde 25,35 dakika geçirisen ve başarım ya da kart düşmüş ise iade talebi kabul edilmiyor diye biliyorum.

Ben öyle bir şey olduğunu duymadım ve sanırsam benim iade edildi mantıken kartlar random zamanda düşüyor diye biliyorum ve bizim suçumuz yok.

Hocam siz iade talebini yolladığınız andan itibaren ne kadar gün geçmiş ona göre hesaplanıyor yani onaylanmasını beklerken 2 haftayı dolduracak diye korkmanıza gerek yok. Bir daha ticket atın isterseniz.

Hocam oyun içinde 25,35 dakika geçirisen ve başarım ya da kart düşmüş ise iade talebi kabul edilmiyor diye biliyorum
Yok hocam ben Zup serilerini alıp kart düşürüp iade ediyordum bir sıkıntı çıkarmıyor.

Geri
Yukarı