İade kararı çıkan ekran kartının değişimi

Sonuç maalesef aleyhinize olmuş. Ne yapacaksınız?

Şikayetvar.com'a yazdım seçimlik haklarıma kendilerinin karar verdiğini ve ürünü tekrar almak istesem en az 500₺ bir tutar ödeyeceğimi belirttim. Aradıklarında önce kendi tekliflerini soracağım uygun gelmezse makul bir ek ücret ödeme karşılığında ürünün bir üst modelini satın almayı talep edeceğim. Bir sonuç alamazsam hakem heyetine başvuracağım.

Şikayetvar.com'a yazdım seçimlik haklarıma kendilerinin karar verdiğini ve ürünü tekrar almak istesem en az 500₺ bir tutar ödeyeceğimi belirttim. Aradıklarında önce kendi tekliflerini soracağım uygun gelmezse makul bir ek ücret ödeme karşılığında ürünün bir üst modelini satın almayı talep edeceğim. Bir sonuç alamazsam hakem heyetine başvuracağım.

Dostum son durumun nedir?

Dostum son durumun nedir?

Sitenin adı incehesap.com şikayetden 1gun sonra aradılar telefona yakın değildim 2kere çaldı ben gidene kadar sonra kapattılar, öyle olunca ben aradım 1 saat içinde benim'le ilgilenek kişinin arayacağı söylendi ama dönmediler hala da dönmediler, uğraşmadım Amazon'da iyi bir indirim vardı oradan satın aldım. İyikide almışım şu günlerde piyasada ciddi stok sıkıntısı var.

Dostum bende 4 ay önce İtopya'dan hazır sistem almıştım yakın zamanda bana sıkıntı çıkardı bende servise gönderdim işlemciden iade kararı çıktı, 2 gün önce bizi arayıp R5 3600e 700 TL farkla geçmemizi tavsiye ettiler veya R5 2600'e 150 TL farkla geçmemizi tavsiye ettiler. Stokta yok denen 3500X i kendi sitelerinden baktığımız zaman mevcut olarak gördük. Aradık ve mail attık şu an bize ulaşan yok yarın acıbadem mağazalarına gitmeyi planlıyoruz. İndirimli olarak verirlerse 3600'e geçmeyi kabul edebiliriz

Sitenin adı incehesap.com şikayetden 1gun sonra aradılar telefona yakın değildim 2kere çaldı ben gidene kadar sonra kapattılar, öyle olunca ben aradım 1 saat içinde Benim'le ilgilenek kişinin arayacağı söylendi ama dönmediler hala da dönmediler, uğraşmadım Amazon'da iyi bir indirim vardı oradan satın aldım. İyikide almışım şu günlerde piyasada ciddi stok sıkıntısı var.

Dostum son durum nedir?

Geri
Yukarı