Çözüldü İade ne zaman gelir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Merhaba daha şimdi Steam cüzdanıma iade talebi gönderdim yarın saat 8'e kadar gelir mi sizce? GTA 5 alacağım da.
Cüzdana göndermek kartınıza göndermekten daha kısa bir süreç. İadeniz yarın 8'e kadar mutlaka gelecektir. Fakat şöyle bir durum var, Cüzdanınıza yansıyan iade miktarını kullanabilmeniz için 24 saat geçmesi gerekiyor. Bu yüzden indirimi kaçırma olasılığınız çok yüksek.
Merhaba daha şimdi Steam cüzdanıma iade talebi gönderdim yarın saat 8'e kadar gelir mi sizce? GTA 5 alacağım da.
Yaz indirimlerinde olduğumuz için gecikme yaşanabilir hocam, yarına geleceğini sanmıyorum.

İadeler onaylandıktan 24 saat sonrasında Steam cüzdanınıza geliyor. Karta iade ise 7-14 gün sürüyor.

1689182430202.png

Burada kaç saat sonra geleceği yazıyor.

Cüzdana göndermek kartınıza göndermekten daha kısa bir süreç. İadeniz yarın 8'e kadar mutlaka gelecektir. Fakat şöyle bir durum var, Cüzdanınıza yansıyan iade miktarını kullanabilmeniz için 24 saat geçmesi gerekiyor. Bu yüzden indirimi kaçırma olasılığınız çok yüksek.

Çözüm
Cüzdana göndermek kartınıza göndermekten daha kısa bir süreç. İadeniz yarın 8'e kadar mutlaka gelecektir. Fakat şöyle bir durum var, cüzdanınıza yansıyan iade miktarını kullanabilmeniz için 24 saat geçmesi gerekiyor. Bu yüzden indirimi kaçırma olasılığınız çok yüksek.

Hocam eğer bugün iadesi onaylandıysa 24 saat sonra cüzdanında bakiye kullanılabilir oluyor. Yani bir 24 saat daha beklemesine gerek yok.

Geri
Yukarı