Steam İade parası yatmadı

BeratKya00

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 10 Haziran tarihinde God of War aldım ing kartı ile. Yanlış kartla aldığım için iade oluşturdum hiç oynamadan sadece indirmiştim. Tekrardan alacağım için beklemem diyerekten iade talebi onaylandı. Fakat hala para yatmadı. Destek talebi oluşturdum. Bana bir mesaj gönderdiler. Fakat ben bunu ing müşteri hizmetlerine anlatamadım. İnternetten başvurmam gerekiyor mu? Ş forumlarda öyle gördüm. Fakat nereye başvuracağımı bilmiyorum. Yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    371 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. 10 Haziran tarihinde God of War aldım ing kartı ile. Yanlış kartla aldığım için iade oluşturdum hiç oynamadan sadece indirmiştim. Tekrardan alacağım için beklemem diyerekten iade talebi onaylandı. Fakat hala para yatmadı. Destek talebi oluşturdum. Bana bir mesaj gönderdiler. Fakat ben bunu ing müşteri hizmetlerine anlatamadım. İnternetten başvurmam gerekiyor mu? Ş forumlarda öyle gördüm. Fakat nereye başvuracağımı bilmiyorum. Yardım eder misiniz?
Bankayı arayıp destek kaydı oluşturmayı dene. Konunun steam ile ilgisi yok. Steam ödemeyi onaylamış, iade bankada takılmış.

Buradan iletişime geçin, mesaj kısmında detaylıca yaşağınız sorunu ve Steam'in size yazdığı metni birebir kopyalayıp yapıştırın. İşinize yaramaza müşteri hizmetlerini tekrar arayın, durumu detaylıca belirtin.

Karta yapılan iade çok daha geç geliyor, 1 hafta sürer muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı