İade sonrası Steam'den bedava PES 2021 geldi

ibilaziz19

Hectopat
Yer
Erzurum
Biliyorsunuz ki 1-6 Mayıs arası Japon yapımı oyunlar indirimde. Başta ben de bundan yararlanayım dedim ve PES 2021 aldım 21.45 TL'ye ama sonra iade talep ettim ve onun yerine Tekken 7 aldım 17.45 TL gibi bir fiyata ama nasıl oluyorsa Steam'de hala PES görünüyor ve satın almak istediğimde bu ürüne sahipsiniz diyor. Steam'de hiç arkadaşım yok, birisi atmış olamaz da. Biri beni aydınlatabilir mi?
Bu arada PES 2021 Lite yazıyor ama Lite değil, basbayağı orijinal oyun.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    1,1 MB · Görüntüleme: 186
  • 2.PNG
    2.PNG
    271,5 KB · Görüntüleme: 193
  • 3.PNG
    3.PNG
    18,9 KB · Görüntüleme: 160
  • 4.PNG
    4.PNG
    15,1 KB · Görüntüleme: 151
  • 5.PNG
    5.PNG
    495,6 KB · Görüntüleme: 128
  • 6.PNG
    6.PNG
    494,8 KB · Görüntüleme: 173
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna girip oynamış Lite değil diyor ama.

Niye, Lite olunca oyun oynanmiyor mu? Buna benzer konular daha önce cok kez acildi.

Lisanslarda Lite yaziyorsa Lite'dir.

Niye, Lite olunca oyun oynanmiyor mu? Buna benzer konular daha önce cok kez açıldı.

Ben Lite olmadığını savunmuyorum zaten Lite ile bir farkı yoksa herkes Lite oynasın arkadaşın dediğini dedim yanlş anlaşılma olmasın diye.

Niye, Lite olunca oyun oynanmiyor mu? Buna benzer konular daha önce cok kez açıldı.

Ben de öyle diyorum ama Lite olmadığını anlayacak bir şey yapması lazım ki orijinal sürüm olduğunu anlayalım. Lite'da da maç atılıyor.

Sanırım derdimi anlatamıyorum satın almak istediğimdede zaten kütüphanede diyor.

O kütüphanede gözükme olayını yukarıda arkadaş anlattı. Dosyaların içinde kalırsa eğer satın alınmamışsa bile kütüphanede gözükür. Galiba biz de anlatamıyoruz...

Geri
Yukarı