İade talebinde ''Taksitle alındıysa taksitle iade edilir'' geri bildirimi

loyalwolf

Decapat
Daha fazla  
AMD bir sistem topluyordum sadece anakartı aldım ancak pişman olup vazgeçtim iade etmek istiyorum anakartın yapışkanını dahi sökmedim ancak taksitle aldığım için taksit olarak iade edilir deniyor. Sizce ne yapmalıyım?

AMD bir sistem topluyordum sadece anakartı aldım ancak pişman olup vazgeçtim iade etmek istiyorum anakartın yapışkanını dahi sökmedim ancak taksitle aldığım için taksit olarak iade edilir deniyor. Sizce ne yapmalıyım?
O durum bankanizla alakalı. Satıcı parayı bankadan tekte alır ve tekte iade eder. Bankanız ile görüşüp bilgi alabilirsiniz.

Aylık kaç TL taksit ödeyeceksen onu sana aydan aya ödeyecekler.

Bu bankayla ilgili. Taksitli aldıysan iade durumunda kullanılabilir limitin yine eskisi gibi olur. Yani 5000 TL limitin var ve 2000 TL'sini taksitle anakart aldın ve kullanılabilir limit 3000 TL olur. Fakat taksitle de alsan iade edildiğinde kullanılabilir limitin tekrar 5000 TL olacaktır. Fakat kart hareketleri kısmında her ay taksit sayısı kadar iade görürsün. Bu kafanı karıştırmasın.

Evet taksitli alışveriş durumunda böyle oluyor. Kartınız 1000 TL limitli diyelim 1000 TL 5 taksit alışveriş yaptınız her ay limitiniz 200 200 artar ve 5.ayın sonunda limitiniz tamamlanır.

Evet taksitli alışveriş durumunda böyle oluyor. Kartınız 1000 TL limitli diyelim 1000 TL 5 taksit alışveriş yaptınız her ay limitiniz 200 200 artar ve 5.ayın sonunda limitiniz tamamlanır.
Garanti Bankası, Akbank ve Vakıfbank kredi kartlarımla yaptığım taksitli harcamalarda iade edilen ürünlerin parası kartıma doğrudan yansıdı. 6 taksile 3000 TL'lik aldığım bir ürünü iade ettiğimde her ay kartıma 500 TL eklenmedi, direkt 3000 TL eklendi. Böyle olduğuna emin misiniz? Benim kullandığım bu üç bankanın kredi kartlarında böyle bir durum yaşanmadı zira.

Yeni konular

Geri
Yukarı