İade talebinde ''Taksitle alındıysa taksitle iade edilir'' geri bildirimi

Garanti Bankası, Akbank ve Vakıfbank kredi kartlarımla yaptığım taksitli harcamalarda iade edilen ürünlerin parası kartıma doğrudan yansıdı. 6 taksile 3000 TL'lik aldığım bir ürünü iade ettiğimde her ay kartıma 500 TL eklenmedi, direkt 3000 TL eklendi. Böyle olduğuna emin misiniz? Benim kullandığım bu üç bankanın kredi kartlarında böyle bir durum yaşanmadı zira.
Aynısını bir kaç sene önce Garantide 2020 başında da Ziraat Bankasın'dan yaptım ve anlattığım gibi oldu. Banka farkı olabilir belki.

Garanti Bankası, Akbank ve Vakıfbank kredi kartlarımla yaptığım taksitli harcamalarda iade edilen ürünlerin parası kartıma doğrudan yansıdı. 6 taksile 3000 TL'lik aldığım bir ürünü iade ettiğimde her ay kartıma 500 TL eklenmedi, direkt 3000 TL eklendi. Böyle olduğuna emin misiniz? Benim kullandığım bu üç bankanın kredi kartlarında böyle bir durum yaşanmadı zira.
Keza iş bankası kartımda da dediğiniz gibiydi. Para tek seferde geri yattı.

Geçen bende sipariş verdim banka ile görüştüm taksit taksit yatacak dediler hafta sonu sipariş vermiştim pazartesi sabahı hemen iptal ettirdim muhasebe işlerine daha girmeden iptal ettirdiğim için taksit demelerine rağmen tek seferde yattı.

Yeni konular

Geri
Yukarı